Skocz do zawartości

Nowy smartfon do 300zł


Recommended Posts

Witam.

 

Na wstępie dodam, że nie jestem bardzo wymagający i będzie to mój pierwszy smartfon. Trochę poczytałem, a teraz zakładam temat aby się doradzić.

 

OVERMAX: http://overmania.pl/pl/p/Telefon-Smartfon-OVERMAX-VERTIS-2-PLUS-Dual-GPS-IPS-4/352

 

GoClever: http://allegro.pl/goclever-quantum-4-dual-sim-2xcam-gps-3g-dual-core-i4011759479.html

 

Czy może jeszcze coś innego?

 

Będę wdzięczny za wszelakie opinie i porady, szczególnie jeśli ktoś po własnych doświadczeniach może się wypowiedzieć ;)

Link to post
Share on other sites

Niestety nie mogę tyle dorzucić, budżet to max 350zł. Myślałem nad Lenovo A820, ale odstrasza mnie m.in. odsyłanie do Chin na gwarancję.

 

Jak już wspominałem, nie jestem aż tak wymagający. Zależy mi na w miare dobrej baterii, porobić coś na necie, posłuchać muzyki na słuchawkach. Wolałbym jednak Andrioda jeśli chodzi o system.

 

@Mixtape

 

Czemu? Chciałbym usłyszeć jakieś uzasadnienie, żeby się czegoś dowiedzieć w temacie :P

Edytowane przez osimaru
Link to post
Share on other sites

Sam posiadam quantum 4 i mogę polecić ten telefon do multimediów. Mniej wymagające gry chodzą (mam kilka), do neta używam go cały czas i muzyki, baterie na dobrą. Mam zainstalowane z 40 aplikacji i telefon chodzi b.dobrze puki nie braknie ramu. Ma świetny wyświetlacz jak na tą cenę i dobrą jakość wykonania. Moi znajomi nie wierzyli, że ten telefon jest taki tani. Z wad muszę wymienić słaby aparat, ale jest lampa i cichy głośnik. Ja u siebie musiałem podkręcić głośnik, ale jest też aktualizacja podobno naprawiająca to. Modecom??? chyba zrobił też taką budżetówkę, ale z 1gb ram. Zerknąłbym na nią, większa ilość ram robi kolosalną różnice w androidzie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lumia 520 odrzucasz?

 

Mam budżet do 300zł, mogę nagiąć maksymalnie o 50. Poza tym przychylam się ku Androidowi.

 

 

@osimaru

Chodzi o Modecom xino z25 x2. Do 350 może znajdziesz.

 

Szkoda, że przegapiłem przedsprzedaż. Pytanie czy opłaca się dołożyć, aby mieć 1GB RAM w tym przypadku do moich zastosowań. No i jak z jakością samego produktu w porównaniu do GoClever i Overmax.

 

Swoją drogą Overmax bardzo dobrze się sprzedaje na allegro.

 

Może ktoś posiada lub miał styczność z tym Modecomem lub Overmaxem i napisze parę słów?

Link to post
Share on other sites

A czy przy 512mb RAM będę w stanie w miarę komfortowo słuchać muzyki i surfować po internecie w tym samym czasie? I czy gdy w takim momencie dostanę sms/telefon to mi nie będzie zamulać doprowadzając telefon do stanu nieużywalności?

 

Nie miałem wcześniej smartfona, więc pytam o to co przyjdzie mi na myśl ;)

 

I co myślicie o tym Overmaxie w porównaniu do GoClever? Ma jednak lepszy aparat i pojemniejszą baterię.

Edytowane przez osimaru
Link to post
Share on other sites

 

 

A czy przy 512mb RAM będę w stanie w miarę komfortowo słuchać muzyki i surfować po internecie w tym samym czasie? I czy gdy w takim momencie dostanę sms/telefon to mi nie będzie zamulać doprowadzając telefon do stanu nieużywalności?
na Windows Phone 8 bez problemu, na Androidzie na 100% będziesz łapał "przycięcia". 1GB w androidzie to niezbędne minimum.

 

W tej cenie niczego lepszego od Nokia Lumia 520 nie ma! Zerknij sobie tutaj i poczytaj o niej (dla własnego spokoju... bo przecież wcale nie musisz jej brać): http://forum.benchmark.pl/topic/99689-nokia-zestawienie-modeli-smartfonów/

Link to post
Share on other sites

na Windows Phone 8 bez problemu, na Androidzie na 100% będziesz łapał "przycięcia". 1GB w androidzie to niezbędne minimum.

 

W tej cenie niczego lepszego od Nokia Lumia 520 nie ma! Zerknij sobie tutaj i poczytaj o niej (dla własnego spokoju... bo przecież wcale nie musisz jej brać): http://forum.benchmark.pl/topic/99689-nokia-zestawienie-modeli-smartfonów/

 

 

Dołożyłbym parę zł i wziął Lumię, ale zależy mi na Dual SIM a niestety ona takowego nie posiada :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...