Skocz do zawartości

Tracer Recon lub Tracer Sniper


Recommended Posts

Witam, jakiś czas temu padła mi myszka, dlatego kupiłem szybki zamiennik za 20 zł (titanum goblin) lecz przymierzam się do kupna czegoś lepszego, dlatego mysle nad Tracer Recon lub Tracer Sniper.

Tracer Sniper ma zaje&^(*& wygląd, to jest to co mnie przyciąga, zaś Recon lepiej leży w dłoni, wiem bo testowałem. Jakieś rady bądź inne mychy do 100 zł?

Nie ukrywam, że czasem czaderski design > funkcjonalność (w moim przypadku) dlatego Sniper jest bliżej wygranej.

Chciałbym aby myszka miała przynajmniej pare przycisków programowalnych.

Nieukrywam, że chciałbym kupić myszke która nierozleci się za 2 msc. 

Edytowane przez snav22
Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że nie interesuje mnie tylko design, poprostu odgrywa ważną rolę, jeżeli zaś Recon bije na głowe Sniper'a bo przemyśle to, tylko chciałbym właśnie usłyszeć opinii od osób które mają te myszki bądź gdzieś je spotkały


A co myślicie o tej?

http://allegro.pl/mysz-natec-genesis-gx77-gaming-5670dpi-laserowa-i4009050323.html

Link to post
Share on other sites

Tracer Pert jest jak dla mnie znakomita pod względem wykonania, wyważenia i rozmieszczenia przycisków zaś jedyna wada tej myszki to maksymalne DPI tylko 1600 i częstotliwość 125 Hz. Lepsze modele Tracera o których mowa czyli Sniper i Recon mają wyższe DPI oraz możliwość zwiększenia częstotliwości. 

 

Sprawdź jeszcze modele Natec GX do 100 zł - wyglądem i parametrami również nie odbiegają od tych Tracera. 

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

 

maksymalne DPI tylko 1600

DPI to nie precyzja, a że nie wszyscy używają takich wartości nie musi to przeszkadzać.

 

 

Masz dziwny dylemat ponieważ te myszki są identyczne...


Poza tym ciężko o coś innego, co będzie lepsze w tej cenie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...