Skocz do zawartości

Problem z Msi R9 270 w grach


Recommended Posts

Siema nie mam ****a problem w grach np w lolu, bf4 oraz innych w roździelczości 1280x1024 na ultra.

Proszę pomóżcie bo niewytrzymiem.

 

Pozostałe komponenty:

Procesor: Intel Core i5 3470 3,20GHz Turbo 3,60GHz

Karta graficzna: MSI R9 270 950MHz/5600MHz

Pamięci ram: Crucial 4gb 1333MHz

Płyta główna: MSI B75A G43

Dysk twardy: Western Digital Caviar Blue 500GB

Zasilacz: Thermaltake SE Modular 630W

Obudowa: SilentiumPC Brutus M23

Monitor: Acer AL1916

Edytowane przez DaIroX20
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Siema nie mam ****a problem w grach np w lolu, bf4 oraz innych w roździelczości 1280x1024 na ultra. Proszę pomóżcie bo niewytrzymiem.

 

Piszesz że nie masz ****a problemu w grach np w lolu, bf4 oraz innych w roździelczości 1280x1024 na ultra to w czym problem :)

Link to post
Share on other sites

temperatura w bf4 to 56 stopni a wentylatory pracują w 62% a sterowniki mam te najnowsze z mantle

 

Mantle w przypadku tego procesora nic nie daje.

Link to post
Share on other sites

karta nie działa na miarę swoich możliwości. 62% prędkości wentylatorow masz na auto czy ręcznie? Temperatura tego gpu bardzo niska 56st to nic dla niej. Sprawdź wykorzystanie gpu w grze i podaj ile % .Wersja sterowników?

Link to post
Share on other sites

 

 

karta nie działa na miarę swoich możliwości. 62% prędkości wentylatorow masz na auto czy ręcznie?

Są ustawione w programie msi afterburner i w tym programie ustawiłem jaka prędkość wentylatorów przy jakiej temperaturze

 

 

karta nie działa na miarę swoich możliwości. 62% prędkości wentylatorow masz na auto czy ręcznie? Temperatura tego gpu bardzo niska 56st to nic dla niej. Sprawdź wykorzystanie gpu w grze i podaj ile % .Wersja sterowników?

W podanym wyżej programie jest użycia gpu 99% przy gierce

 

Wersja sterowników to te najnowsze z mantle.


te fpsy w tej rozdzielczosci to wygladaja bardziej jakby na integrze gral

Na swojej integrze już grałem i jednak lepiej działa mi teraz niż na integrze

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...