Skocz do zawartości

Smartfon w dobrej cneie


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Synergia,

Recommended Posts

Wiem, że takich tematów jest multum, ale wciąż mam dylemat.

Napaliłem się na xperię L. Myślicie że się nada?

Telefonu głównie używam do smsów i dzwonienia, czasem do gier i internetu.

Jeżeli nie uda się wynegocjować w dobrej cenie od operatora, to telefon będę kupował oddzielnie. Myślę, że cena max to 700 zł

Link to post
Share on other sites

Się nada :) Jak się podoba to można brać. Na allegro do 700 złotych spokojnie do wyciągnięcia. Szukaj aukcji od ludzi sprzedających nowe modele wzięte z salonu. Powinno udać się wyciągnąć nawet za mniejsze pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Moge z czytym sumieniem powiedziec na bank nie :) W tej cenie masz znacznie lepszego SGS2 sam posiadam tak owego i xperie L miałem w rece kilka godzin (kolega zostawil mi do naprawy) i pomimo tych wspomagaczy bravia engine itp. ekran wychodzi jakby był to jakiś tel low-endowy może orientujesz się że martyca TFT wychodzi słabo w porównaniu z Super amoled procesora Qualcomm jak i wydajności graficznej nawet nie będę przedstawiał Cortex-a9 1,2ghz razem z mali 400mp4 ktore jak z rozdzielczoscia 800x480 fajnie dzialaja :) twoj wybor :P Pewnie swoje za mocno przechwalam ale taki jestem 

Link to post
Share on other sites

Zerknij na Nokia Lumia 720. Moim skromnym zdaniem jest to dużo lepszy wybór. Na forum już dużo o nim było więc śmiało możesz poszukać. Możesz także zobaczyć poniżej w mojej sygnaturce widnieją linki, w tym jest link z zestawieniem smartfonów.

 

Wysłane z Bosch WAQ20461PL

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Powiem tak. Xperie L wylicytować można za 600zł mozna co 2gi dzień  :). za ok 750 można wylicywać choć już trzeba trochę pośledzić aukcje Xperie SP.

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 swoje za mocno przechwalam ale taki jestem 

 

Dobrze, że chociaż jesteś świadomy. Leciwy staruszek sprzedawany powyżej wartości. Jak jesteś wyczulony na punkcie wyświetlacza to zobacz sobie LG F5. Nie ma się do czego przyczepić.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...