Skocz do zawartości

Czy będą działać ?


Recommended Posts

Gry są emo bo się tną...

 

Temat w którym każdy będzie mógł zadać pytanie odnośnie tego czy dana gra pójdzie na jego sprzęcie. Wiadomo, że na forum każdy ma inny sprzęt, własne doświadczenia oraz wiedzę. Podzielcie się własną wiedzą, pomóżcie innym użytkownikom. W temacie nie spamujemy, tylko pytanie o jaką nam grę chodzi w jakiej rozdzielczości + dopisek własnego sprzętu(lub gdy jest w profilu nie trzeba tego robić).

Nie wiem czy temat będzie cieszył się popularnością, tego przewidzieć nie mogę lecz myślę że to dobry pomysł na zawarcie wszystkiego w jednym temacie.

 

Imho lepiej to zrobić w jednym temacie, przejrzystość... itd.

Link to post
Share on other sites

Może ja zacznę :

 

Chodzi mi o ostatni z 3 tytułów Fallout 3

 

Rozdzielczość: 1024x768

GPU: 2600 XT

Ram: 1,5 GB

CPU: 2,5 GHz E5200

Pójdzie. Fallout jest na tym samym silniku co Fallout 3 (bez dodatków). Grałem na GF 7600GS na średnich więc pójdzie na 100%.

 

Co sądzicie o ARMA II (Armed Assault II)

Komp. jak w opisie.

Mi na kręconym E5200 i 4890 chodzi w ustawieniach bardzo wysokich, jedynie odległość widzenia mam nieco zmniejszoną, bo drzewka w oddali zżerają dużo mocy procesora. Ogólnie będzie śmigało na przyzwoitych detalach.

Link to post
Share on other sites

No dobra, to ja się dołączę do tematu.

 

Gta IV + Episodes From Liberty City

 

Config:

AMD Phenom II X4 955 Black Edit (bez O/C na początku)

Asus M4A785TD-V EVO

OCZ 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9 Gold

inno3d 8600GT 256mb ddr3

bequiet! PurePower L7 530W

 

Ruszy to chociaż na minimalnych ??

Link to post
Share on other sites

A grałeś w podstawkę ? Dodatek podobno strasznie skopany, wiem tylko że w podstawkę kolega grał płynnie na niskich przy 2 GB i radeonie 1900 GT więc podobna karta.

Sprzęt masz na tyle dobry że możesz się pokusić jedynie o wymianę GPU, obecny sprzedać za 70-90 zł i kupić coś pokroju 9800 GT.

 

 

Tak. W poście 1 mówiłem że oprócz sprzętu i gry w którą chcemy zagrać podajemy rozdzielczość. Będzie łatwiej.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, nie doczytałem. Rozdziałka? Na tej karcie tylko pewnie 1024 x 768. GPU wymieniam (jest to nowy komputer) ok sierpień/wrzesień na HD5770 lub coś mocniejszego/może gts250dk/gtx2xx. Grę dostaję od dziewczyny na 18-stkę. Przepraszam, gram na laptopie , daje rade, ale co to za gra.

 

 

Edit:

 

Myślicie ,że jak bym podkręcił procka to by trochę pomogło?Niestety nie mogę od razu kupić wszystkiego(tzn GPU + to co podałem)

Link to post
Share on other sites

Nic się nie stało :menda: Mogliśmy się domyślić jakby patrzeć na 8600 GT. W takim razie jeśli koniecznie chcesz zagrać teraz to myślę że niskie detale z jakąś włączona od biedy funkcją poprawiającą jakość obrazu i pójdzie. Jeśli masz w planie zmiane GPU to nie ma się co zastanawiać, najwyżej po przesiadce zagrasz na wyższych.

 

GTA chyba lubi rdzenie itd. ale i tak nie przyniesie to poprawy znacznej, po prostu potrzebujesz coś na poziomie radeona 3850 , coś 256 bitowego.

Link to post
Share on other sites

Dlatego na razie nie będę w nic inwestował, po prostu się na razie prze męczę, a potem kupię coś mocnego :menda: Dziękuję za odzew, po prostu nie chcę aby dziewczyna wydała w błoto 124 zł. A jak jest z NFS Shift? Da radę(ta sama rozdzielczość)

Link to post
Share on other sites

Jest to spowodowane słabą kartą graficzną tak?

Tak, ja mam 8500gt gigabyte, i w 1280x1024 shift mi strasznie mulił na looow.

 

A co do GTA 4, jakość dużo poprawia wyłączenie rozmazywania ekranu;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...