Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Moja stara klawiatura przez moją niezdarność i przegrywowość życiową została zalana przez wodę (niestety wystarczyła tylko kropla [*]). Kupiłem coś zastępczego i mam teraz problem. Kupiłem nie mając pojęcia o czymś takim jak zadaniowość klawiatury Tracer Maverik Black USB, i tu pojawia się esensja. Otóż jest ona 2-zadaniowa, a dla mnie jako zapalonego i zaprawionego gracza jest to problem. Przykład: W takiej niskobudżetowej ale jakże wciągającej grze: WarZ podczas sprintu i trzymania klawisza W nie moge zmieniać strony kamery albo osoby co na poprzedniej klawie nie było problemem. I teraz czy jest sposób by "podpimpować" ją tak bym mógł robić więcej niż 2 akcje na raz?

 

//przenoszę 

Edytowane przez kajitsu.
Link to post
Share on other sites

W takim razie skoro działa Ci w windowsie, to musi działać i w grze. Sprawdź jeszcze czy w ustawieniach gry nie masz wymieszanego sterowania. Jako tako bez oprogramowania danej klawiatury (która dodawane jest dla droższych klawiatur) zbyt wiele nie sprawdzisz.

Link to post
Share on other sites

W takim razie skoro działa Ci w windowsie, to musi działać i w grze. Sprawdź jeszcze czy w ustawieniach gry nie masz wymieszanego sterowania. Jako tako bez oprogramowania danej klawiatury (która dodawane jest dla droższych klawiatur) zbyt wiele nie sprawdzisz.

W międzyczasie wyczytałem o czymś takim jak "Sticky Keys". Co możesz mi o tym powiedzieć?

Link to post
Share on other sites

To jest bardzo proste. W tańszych klawiaturach nie wciśniesz dużej ilości klawiszy na raz bez słyszalnego sygnału błędu. Aby temu zaradzić, spróbuj przypisać wspomnianą przez Ciebie zmianę kamery, pod inny klawisz. Wtedy powinno Ci się udać nacisnąć 3 i więcej klawiszy na raz.

Edytowane przez marawlod
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...