Skocz do zawartości

Monitor dla gracz 24-27cali do 1300-1400 zł


Recommended Posts

Witam!

Piszę, ponieważ zastanawiam się nad zmianą monitora. Mój aktualny sprzęt to HP 2309v.

Komputera używam głównie do wymagających gier( Crysis 3, Battlefield 4). Moja karta graficzna to Gigabyte Geforce GTX 770.

Jak w temacie zastanawiam się nad wzięciem ekranu 27 cali, ale zdaję sobie sprawę że w takim przedziale cenowym może być problem ze znalezieniem dobrego modelu. Interesują mnie monitory 120 Hz, moja grafika generuje znacznie więcej klatek niż potrafi wyświetlić aktualny monitor więc chyba warto szukać sprzętu z tą technologią. 

Proszę o sugestie, podpowiedzi, dodam że nie znam się zbytnio na monitorach :)

Z góry dziękuję na pomoc.

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Zmieniłem trochę plan zakupu. Otóż zamierzam kupić teraz chyba 24 calowy monitor 120Hz, a za 3/4 miesiące dokupię drugą kartę graficzną. Czy zestaw dwóch GTX 770 byłby odpowiedni do płynnej gry w gry wyżej wymienione tytuły? I w którym dziale mógłbym założyć temat dotyczący kompatybilności mojego zasilacza i 2 kart graficznych?

 

W temacie z polecanymi monitorami w przedziale cenowym 1000-1500zł jest kilka modeli 120Hz, który z nich byłby najlepszy w moim przypadku?

Edytowane przez CroZzB3ST
Link to post
Share on other sites

 

 

Czy zestaw dwóch GTX 770 byłby odpowiedni do płynnej gry w gry wyżej wymienione tytuły?

 

to już jest konkret

 

 

 

I w którym dziale mógłbym założyć temat dotyczący kompatybilności mojego zasilacza i 2 kart graficznych?

 

obudowy i zasilacze, ale ostatecznie możesz też napisać tu

 

 

 

W temacie z polecanymi monitorami w przedziale cenowym 1000-1500zł jest kilka modeli 120Hz, który z nich byłby najlepszy w moim przypadku?

 

polecane są tylko modele w porządku

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...