Skocz do zawartości

Wycena części lub całości :)


Recommended Posts

Witam Forumowiczów :)

 

W ramach rozliczeń kolega który ma pewne trudności w finansach zamiast kaski chce mi dać kompa-właściwie już stoi u mnie.Nie jest mi on potrzebny,więc chce go sprzedać najlepiej w całości,ew w częściach pod warunkiem że znajdą się kupcy na wszystkie elementy zestawu.Komp jest w 100proc sprawny,przetestowany(właśnie na nim gram dla zabicia czasu wolnego :P).Ma pudełka do poszczególnych części i co najważniejsze na wszystko zostało jeszcze około 8msy gwarancji.

Proszę o wycenę ile to realnie jest warte.Gdy się tak stanie że go wezmę w rozliczeniu i będą chętni mogę wystawić dla pewności kupującego również przez Allegro.

Zestaw jest taki:

1.Hdd 500GB Segate B. seria bodaj 11

2.Obudowa Centurion CAC-T05(stan bdb)

3.Nagrywarka SATA LG DVD

4.Pamięć 4096MB-2x2 Dual 800Mhz Goodram

5.Zasilacz Corsair 650W

6.Płyta główna Asus P5Q

7.Procesor Intel Core2Duo E8400-tu napiszę że nie wiem jaka rewizja.

8.Grafika Gigabyte 4870 512MB GDDR5

9.Zestaw Logitech MX3200Laser.Mysz+Klawiaturka z wyświetlaczem.Bezprzewodowy

 

Z góry dzięki za pomoc.Orientowałem się na Allegro ile +/- za części,ale chcę się od Was jeszcze dowiedzieć za ile i czy da się to jeszcze w miarę szybko sprzedać :P .

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Ok,dzięki Rafcio ;)

To może inaczej.Poczekam do jutra czy są zainteresowani zakupem(jeśli tak to po jakiej cenie?).A jak nie to albo niech kumpel sam go sprzedaje,albo mu wystawię na Allegro bo nie ma konta tam.I tyle.

Więc jak co proszę pisać.Może być na maila-bo tu z PR bywa różnie.Raz działa,raz nie.

 

Mail [email protected]

 

Wieczorkiem się odezwę,bo do pracy pomykam zaraz :P

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Witam!

Na razie zawieszam temat,ponieważ jeden z forumowiczy poprosił bym wstrzymał się do wieczorka/rana.Załatwia kaskę na całość.Jeśli nic z tego nie wyjdzie to najprawdopodobniej od jutra komp będzie rozsprzedawany w częściach-a wtedy podam orientacyjnie ile oczekuję za poszczególne podzespoły(będzie trza przetrzepać allegro w poszukiwaniach co i za ile :P ).

Co do zasilacza(ktoś pytał powyżej)-jak nie pójdzie całość to jutro podam dokładny model(muszę zajrzeć do środka ;)).Na teraz jak pisałem Corsair 650W.

Max do południa jutro poinformuję - poszło/czy nie.

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Witam kolejny raz.

Komp sprzedany.

Został zestaw Logitech MX3200Laser(komplet,pudło itp),wbudowany VoiP,wyświetlacz,funkcje multimedialne,dotykowy panel z lewej.Mysz laserowa o dużym zasięgu.Bardzo fajny.Jeśli będzie ktoś zainteresowany to proszę o mail.

Pozdr

Link to post
Share on other sites

Kolega sam się zaoferował.Ma jeszcze lapka,a jako że pracodawca leci w kulki i im ostatnio nie płaci nie było szans na jakąś gotówkę-a ta właśnie i mnie się przyda teraz.Więc wymyślił że da kompa.

Co do ceny,wziąłem 1500zł-bez Logitecha.Myślę że kupujący nie może narzekać,bo na wszystko dostał papiery i gwarancje a zestaw był zadbany.

Jeśli ktoś będzie chętny na Logitecha to proszę o maila.Pozdro :menda:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...