Skocz do zawartości

Podkręcanie procesorów! Jaki masz wynik?


Recommended Posts

Co dla kogo mi w pelni mozliwosc oc tej plyty wystarcza bo po co mi wiecej niz 4,6Ghz na i7 920 a jak sie upre to 4,8 zrobie wiec? triple sli tez obsluguje co mi nie potrzebne maxymalnie zrobie zwykle SLI :hahaha: Pamieci obsluguje 2000mhz+ po oc... Rozne fajne bajery do oc :wariat: Jak dla mnie plyta idealna nic wiecej od plyty na razie nie chce :hahaha:

Link to post
Share on other sites

 

To nie jest plyta do mega oc...

 

Rampage II Extereme jest obecnie najlepsza płytą do oc :)

no no no

Umiesz czytać?

Gigabyte GA-EX58-Extreme?

12 faz zasilania CPU a rampage ii extreme ma 16 :D

evga classified :)

To nie jest plyta do mega oc...

 

To dotyczylo evgi... Ale rzeczywiscie sorry poczytalem testy evga jest lepsza no ale w kwesti ceny tez :]
Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Po remoncie mojego pc wrzucam następne wyniki:

Zmodernizowałem mobo na GA MA770-UD3 Rewizja 2.O

PSU na CHIFTEC 600 W CFT-600-14CS

CPU na AMD ATHLON II X4 620

z 2600 MHz mam go na 2989 MHz bez zmiany chłodzenia

Testuję OCCT ponieważ Orthos sprawdza chyba 2 rdzenie

Jak będę miał czas to wrzucę Screena

 

EDYTA

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f15 ... 34232.html

Link to post
Share on other sites

Co dla kogo mi w pelni mozliwosc oc tej plyty wystarcza bo po co mi wiecej niz 4,6Ghz na i7 920 a jak sie upre to 4,8 zrobie wiec? triple sli tez obsluguje co mi nie potrzebne maxymalnie zrobie zwykle SLI :) Pamieci obsluguje 2000mhz+ po oc... Rozne fajne bajery do oc :co: Jak dla mnie plyta idealna nic wiecej od plyty na razie nie chce :P

jak Ci cpu pociągnie 2000MHz + na ramie to będzie jeden z nielicznych :) do tego 4.8GHz jak zrobisz na tej mobo to dam Ci swojego kompa + zapłata za Twój obecny tyle ile zapłaciłeś a niego :)

Link to post
Share on other sites

Co dla kogo mi w pelni mozliwosc oc tej plyty wystarcza bo po co mi wiecej niz 4,6Ghz na i7 920 a jak sie upre to 4,8 zrobie wiec? triple sli tez obsluguje co mi nie potrzebne maxymalnie zrobie zwykle SLI :] Pamieci obsluguje 2000mhz+ po oc... Rozne fajne bajery do oc :) Jak dla mnie plyta idealna nic wiecej od plyty na razie nie chce :)

jak Ci cpu pociągnie 2000MHz + na ramie to będzie jeden z nielicznych :P do tego 4.8GHz jak zrobisz na tej mobo to dam Ci swojego kompa + zapłata za Twój obecny tyle ile zapłaciłeś a niego :)

 

Arcizy trzymam kciuki :):):co:

Link to post
Share on other sites

Na płycie MSI neo-fr3 nie mogę osiągnąć stabilnych 3GHz chociażbym i 1.45v dawał, a pamięci wyluzował na 800Mhz CL6 i napięcie wszystkiego innego do bezpiecznego maksimum podnosił ;) . Kupowałem wersje OEM bez coolera boxowego, więc to pewnie była jakaś odpadkowa seria ze samych brzegów wafla krzemowego, bądź też płyta główna jest zrypana -.-

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...