Skocz do zawartości

XFX XTR 550W - problem z trybem hybrydowym


Recommended Posts

Witam serdecznie,

kilka dni temu założyłem temat na forum, abyście pomogli mi wybrać zasilacz. "Prawie ostatecznie" wybór padł na Corsair'a RM650.. no właśnie. Prawie.

 

W weekend, przeglądając różne zagraniczne fora, zobaczyłem coś takiego jak XFX XTR 550W. Fajnie. Baa.. ktoś jeszcze napisał, że jest to najprawdopodobniej Seasonic G w przebraniu, dodatkowo z trybem hybrydowym. Wszystko cacy. Postanowiłem, że wezmę ten zasilacz. Jako, że jest to nowość pomyślałem, że może nawet pokuszę się o zrobienie jakiejś mini-recenzji. Zasilacz zamówiłem wczoraj, przyszedł do mnie dzisiaj. Wszystko cacy. Ładne pudełko, zasilacz dobrze zapakowany, dobrze wykonany (śmiem twierdzić, że powłoka lakiernicza lepsza niż w Dark Power Pro 10), ale nie o tym.

 

Po podłączeniu zasilacza do kompa z włączonym trybem hybrydowym wydaje on z siebie jakby bzyczący/buczący dźwięk. Jak wyłączę komputer, potem zasilacz, włączę ponownie zasilacz (sam zasilacz, nie cały komputer) to dalej wydaje on taki dźwięk.. Co ciekawe w trybie normalnym (wentylator na zasilaczu cały czas się kręci) jest wszystko okej.. Nic nie bzyczy/buczy (tylko wentylator troszkę terkocze :P). Jak myślicie? Reklamować zasilacz?

 

PS. Jutro wrzucę filmik, który dodatkowo lepiej zobrazuje cały problem.

Edytowane przez kitin
Link to post
Share on other sites

W takim razie @kitin - liczę na jakąś minirecenzję. W razie kupowania PSU byłby to jeden z moich faworytów. Jakbyś go jeszcze porównał go CM G550M, Seasonic SSR 550RM/S12G 550W oraz Super Flowera Golden Green Pro/HX to byłoby perfect :)

Link to post
Share on other sites

Spodziewałem się tego, ale w razie czego jakiś pomysł:) Sam opis/test działania tego trybu hybrydowego już byłby dość interesujący:)

Obok zapowiedzianego chłodzenia SPC Grandis to jak dla mnie najciekawszy produkt z początku tego roku:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...