Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć mam mały dylemat czy kupić LG L9 za 700zł http://www.komputronik.pl/product/180491/Telefony_i_GPS_/Telefony_GSM_i_Smartphone_/LG_P760_Swift_L9_black.html czy może dołożyć do LG L9 II i dać te 900zł www.morele.net/smartfon-lg-swift-l9-ii-czarny-d605-615824/#nclid=b1037fbeab1eae0b678ce5fe69daa032 ? Opłaca się dopłacać 200zł przy tam małej różnicy ?? Fajnie by było jak by wypowiedział też się ktoś kto posiada któryś z tych smartfonów.

Edytowane przez Niko575
Link to post
Share on other sites

Obydwa telefony nie warte swojej ceny, za 900zł (lub taniej) można znaleść na allegro (często nowe od operatora) Lumie 920, Xperia SP lub T oraz samsung galaxy S III. Te 4 telefony mają dużo mocniejsze podzespoły, lepsze aparaty i wyświetlacze oraz mocniejsze baterie i każda dostępna gra będzie na nich działach, do tego w xperiach jest lekka nakładka co przekłada się na szybkość działania systemu, a lumia, jak każdy wie działa świetnie z WP 8, w przypadku samsunga nakładka nie jest tak dobrze zoptymalizowana, ale i tak jest całkiem płynnie.

Edytowane przez genisuken
Link to post
Share on other sites

Też bym się rozglądał za S IIi. Telefon po ostatniej aktualizacji śmiga jak rakieta. Moim zdaniem przez te prawie 2 lata es trójka w ogóle się nie zestarzała. Te modele LG też są dobre ale umówmy się. To nie jest liga S III

Link to post
Share on other sites

Jestem użytkownikiem L9 nadmienie że bardzo zadowolonym. Na Twoim miejscu mimo wszystko brałbym L9 II, nowszy model będzie napewno dłużej aktualizowany. Ponadto LG ma genialnie zoptymalizowanego androida co jest moim zdaniem ważniejsze niż trochę mocniejszy procek. Nie każdy kupuje smartfona do gier a wszyscy opiniodawcy tak traktują potencjalnych kupców.

Swoją droga mój znajomy ma mocniejszego HTC, gdy zobaczył jak płynnie i szybko moja L9 chodzi to się mocno zdziwił. A do tego nieźle ona trzyma baterie jak na smarfony 2-3 dni normalnego użytkowania (bez katowania).

Link to post
Share on other sites
Lumie 920, Xperia SP lub T oraz samsung galaxy S III. Te 4 telefony mają dużo mocniejsze podzespoły, lepsze aparaty i wyświetlacze oraz mocniejsze baterie i każda dostępna gra będzie na nich działach

Od L9 tak ale L9 II dużo od nich nie odstaje, wydajnościowo ustępuje tylko X SP , ma dużo lepszy ekran od obu Xperii, w testach baterii wypada najlepiej spośród wyżej wymienionych. Jedyne do czego można się przyczepić to android 4.1 na starcie.

http://www.phonearena.com/reviews/LG-Optimus-L9-II-Review_id3525

 

Na allegro można dorwać nówkę poniżej 800zł co myślę że jest w miarę sensowną ceną. W tych okolicach można też kupić Xperie SP która jest wydajniejsza i lepiej wykonana ale ma słabszy ekran i niezbyt dobry aparat.

Link to post
Share on other sites

zgodzę się z Beebob. LG może i na papierze nie wygląda imponująco, w porównaniu z wymienionymi już nokią i szajsungiem, ale (miałem kilka nokii i samsungów)... PŁYNNOŚĆ!!! to jest główna zaleta LG. nakładka LG jest chyba najlepiej zoptymalizowaną z nakładek, z którymi miałem do czynienia. telefon się nie wiesza, nie przycina, nie zwalnia jak się go zawali softem.

problemem może być brak możliwości instalacji appek na karcie SD, ale tu z pomocą przychodzi program Directory Bind i po problemie.

Co do baterii to nie zgodzę się z Genisuken, że jest słabsza niż w wymienionych przez Niego modelach. L9 ma ją naprawdę pojemną. Przy normalnym użytkowaniu (rozmowy, sms, poczta, coś tam sprawdzić w necie...) ładuję co 2 - 3 dni (dodatkowo system szybkiego ładowania...) w lewej dłoni miałem S III, a w prawej L9. mi bardziej przypał do gustu ten z prawej. także mając do wyboru L9 i L9II brałbym L9II, z resztą sam się do niego przymierzam... :)

Link to post
Share on other sites

LG l9 II ma zapowiedzianego kitakata więc nie ma się czym martwić,. Nie brałbym na twoim miejscu żadnego Samsunga bo Touchwiz jest bardzo źle zoptymalizowany, a jakość wykonania nie jest najlepsza. W lg też to często szwankuje, ale nie w modelu l9 II. Jego największą wadą jesy zaledwie 4,5 Gb pamięci i jest oczywiście slot microSD ale jak to w Andku nie ma możliwości instalowania na niej aplikacji. Natomiast MIxtape Galaxy SIII moim zdaniem odmłodniał dzięki aktualizacjom no i oczywiście wersja LTE ma 2GB ramu. Brałbym lg l9II

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...