Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuje laptopa do gier w cenie do 2,5 tysiaca.

Gry w ktore glownie gram to cs global offensive, league of legends, dota 2, warframe, sporadycznie minecraft,. Zdaje sobie sprawe z tego ze jakichs cudow nie moge oczekiwac, ale chcialbym pograc plynnie bez zadnych spadkow fpsow.

Nie potrzebuje windowsa oraz rozdzielczosci fhd.

Jezeli ktos w temacie ma laptopa w podobnej cenie lub troche drozszego, bylbym wdzieczny za podzielenie sie informacjami jezeli nasze gry sie pokrywaja, jaki model laptopa macie, na jakich gracie detalach i ile macie fpsow.

 

Matryca 15,6 1366x768, najlepiej matowa.

Edytowane przez johnyxrambo
Link to post
Share on other sites

Dell 3537 z i7 ulv i hd 8850

 

procesor niskonapięciowy więc jest w uproszeniu mówiąc i5tką czyli 2 jajka i 4 wątki.

Solidna obudowa. Bardzo mocna bateria. Dobra gwarancja.

 

Spokojnie uciągnie te gierki na dobrych detalach. Nie wiem tylko co z tym warfamem. Encyklopedią niestety nie jestem i nie mam bladego pojęcia co to za gra.


za 2700 jest msi ge60 z i5 i gt750 ale raczej nie potrzeba ci większej wydajności ponad to co oferuje dell, tym bardziej, że np Dota bardziej siedzie na procesorze niż grafice..

Lol czy cs mają malutkei wymagania....

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz do czegoś dokładać to lepiej dołóż do grafiki niż do procesora przy wymienionych przez ciebie grach. Na tym GE60 pograsz spokojnie we wszystkie wymienione przez ciebie tytuły. W Warframe'a kiedyś grałem i chyba ona ma najwyższe wymagania spośród tutaj wymienionych i GE60 bez problemu pociągnie go tak żeby wyglądał ładnie i płynnie.

Link to post
Share on other sites

Bez sensu. W tym wypadku nei ma sensu dokładać....

Co do g500....... w większości gier sobie poradzi bez problemu z tych co wymieniles. Niewiadomą dla mnei pozostaje warfame....

Zresztąwpsiz sobie w google Karty mobilne i wejdz na notebokchecka i sprawdz wyniki obu kart dla doty 2. Cs go i lol maja za mael wymagania by sobie nimi glowe zawracac

Link to post
Share on other sites

Jest normalnie, zarówno z awaryjnością jak i z serwisem. Wybijającym się serwisem jest Asus który mocno sobie naskrobał w opinii większości użytkowników tego forum ;) Moja płyta główna i monitor na całe szczęście (tfu tfu) działa więc liczę że zdążę ją zmienić ^^"

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...