Skocz do zawartości

Jakie krzeslo biurowe z Ikea?


Recommended Posts

Ja kupiłem niedawno coś takiego: http://allegro.pl/fotel-biurowy-nevada-jak-laguna-nowy-styl-eskora-i3948675339.html

Kupowałem osobiście, w Meble Duo w Lublinie za ~420 zł z gumowymi kółkami.

Dobre podparcie kręgosłupa, bardzo wygodny. Na razie używam po 2-3 godziny dziennie przez około miesiąc także nie ręczę w 100% za poradę:)

Link to post
Share on other sites
Jak masz możliwość to podskocz do sklepu, nawet i IKEA, siądź przymierz się i wtedy zdecyduj

Tak mowi logika, jednak nawet kilkuminutowe siedzenie w sklepie nijak sie ma do kilkugodzinnego przegladania neta :)

Edytowane przez mynameisBON
Link to post
Share on other sites

@up ale czasem takie przymierzenie jest lepsze niż opinie przypadkowych ludzi z internetu :D

Ja słyszałem opinie że poniżej takiego nie powinno się krzesła do pracy kupować :P

Kobieta sprzedając krzesło na moje pytanie o awaryjność powiedziała że zwrotów jest mało, ale się oczywiście zdarzają, po czym dodała że czasem na prawdę ludzkie pojęcie przechodzi co ludzie mogą z krzesłami robić.

Link to post
Share on other sites

Od siebie mogę polecić krzesło MALKOLM - siedzę na takim codziennie osiem godziny w pracy i jakoś nie czuję zbytniego zmęczenia (a problemy z kręgosłupem w przeszłości miałem już).

Link to post
Share on other sites

 

 

Krzesło z Jysk to najgorszy crap jaki można kupić. Omijać z daleka,

 

Krzesło z dżyska ma taką samą jakość jak te z Ikei, Abry czy innego takiego sklepu. Każde to chińskie gó**o. 

Link to post
Share on other sites

@up
właśnie z takich krzeseł zmieniali na takie które mam teraz - dla mnie kolosalna różnica na korzyść tego z IKEI. 
Kwestia gustu jak widać - trzeba posiedzieć i sprawdzić co komu pasuje.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z dymelem. U nas w pracy na kilkanaście takich, już po roku jedno całkiem się połamało, inne skrzypią, wyginają się. O komforcie już nie wspomnę. Zdaję sobie sprawę że niezłe krzesło to więcej niż dwa razy tyle, ale skądś się ta jakość musi brać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...