Skocz do zawartości

Recommended Posts

Spokojnie.Ja gram i na konsolach i na pc. Nie mogę powiedzieć że tu lepiej mi sie gra niż tam. Konsole mają to do siebie że naprawdę wiele gier jest wysmienitych, i te odczucia gdy pada tak naprawdę sie nie czuje, zapominasz o nim. Na pc lubię grać w bf4 jak i inne gry cs source czy cs go. Naprawdę ograłem tyle tytułów na pc i na konsoli. I mówicie że są drogie, czy ja wiem czy takie drogie. Kupisz 1 grę i ja skonczysz. Na pc kupisz 3 i czasem nie skonczysz ani jednej. GT jest świetne na konsoli, forza na xb też jest świetna. Chodź tylko gram u kolegi. Obie gry są dobre, jednak GT jest naprawdę bardziej realistyczne od forzy, jednak forza też mnie przyciaga.

Link to post
Share on other sites

Siee 3,4 i 5, to fakt. 6 jest genialna.

 

Genialna ? Grafika już nieświerza, dźwięki samochodów podobne do sprzetów AGD, tylko 6 przeciwników na torze, brak systemu zniszczeń. Moim zdaniem Project CARS niszczy wszystkie samochodówki jakie do tej pory wyszły.

 

 

PS : wiem co mówię bo gram sobie codziennie w GT6 na 42 calowym samsungu.

Link to post
Share on other sites

Ja bym wybrał jednak PC. Masz mnóstwo darmowych gier, np. LoL, StarCraft 2 (tylko arcade i customy), DOTA 2, Hawken, Hearthstone, Osu itd. No i promocje typu Humble Bundle robią swoje. Chociaż na Steamie też można wyrwać czasami wszystkie części GTA za ~10€.

Link to post
Share on other sites

Ja bym wybrał jednak PC. Masz mnóstwo darmowych gier, np. LoL, StarCraft 2 (tylko arcade i customy), DOTA 2, Hawken, Hearthstone, Osu itd. No i promocje typu Humble Bundle robią swoje. Chociaż na Steamie też można wyrwać czasami wszystkie części GTA za ~10€.

Z gier darmowych pykam w lola loadout i warface reszta płatna

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie. Chciałbym dorzucić swe trzy grosze do dyskusji co lepsze a co gorsze i co wybrać. Ja tutaj nie będę porównywać mocy obliczeniowej , co ma większe perspektywy co jest bardziej opłacalne ale zadam wam i tobie autorze co daje tak naprawdę więcej frajdy bo chyba po to się gra dla wyluzowania dla odstresowania i dla frajdy. I tutaj oczywiście polecam konsolę. Sam mam w domu i xboxa 360 i nowoczesny komputer (zresztą dziękuję ludziom z forum benchmark za pomoc w jego doborze , sprawuje się świetnie) który kilkakrotnie przewyższa mocą obliczeniową starego wysłużonego dziadka xboxka ale ciągle gram właśnie na mym klocku i większość gier ogrywam mimo słabszej grafiki na konsoli czemu po prostu mam z tego więcej frajdy a niektóre gry w ogóle nie ograsz na Pc jeśli lubisz gry typu TTT 2 , Fight Night to nie ma szans żeby najlepszy komputer dał ci możliwość pokazania uroku tych gier gdyż są po prostu nie dostępne a frajda z gry właśnie w te gry jest ogromna. Sam sprzedałem niedawno ps3 bo szykuję się na zmianę generacji i ktoś powie po co skoro mój komputer jest lepszy od next gena i to kilkakrotnie ale właśnie frajda z gry na konsolach jest ogromna a gry pokroju Uncharted , Halo czy Gears of War , God of War czy The Last of Us (właśnie tu mam żal , że sprzedałem ps3 bo tego tytułu nie ograłem) są właśnie chołdem w stronę konsol. Do dzisiaj mam w pamięci zmagania Kratosa z 3 części. Więc podsumowując polecam jednak konsolę za bezinwazyjność, łatwość i przede wszystkim mega frajdę. A czy kupisz xboxa 360 czy ps3 ze starej generacji to już twój wybór, mym zdaniem obie są zaje fajne i wiele fajnych , ba rewelacyjnych gier na nie znajdziesz a na pewno grafika która uświadczysz na super komputerze tutaj może trochę razić ale hola hola jak poniesie cię wir rozgrywki to zapomnisz o tym ja do dzisiaj jak idę do znajomego gram z nim na ps2 w Tekkena Tag Tournamenta i daje mi to tyle frajdy co mi dał widok nowego komputer gdyż gry na nim już mi tej frajdy nie dają , konsole są społecznościowe i łączą ludzi , każdy powie dobrze można podpiąć pady i komputer pod tv i problem z głowy to nie to samo , sentyment zostaje w pamięci. Co do wyboru next gena ps4 czy xbox one tego tematu nie poruszam bo nie mam bladego pojęcia co i jak i z czym się je. Sam planuję zakup ps4 jako inwestycja na przyszłość ale nie wypowiem się o czymś czego nie znam a informacje które posiadam są tylko zaczerpnięte z subiektywnych opini innych tak więc nie poruszam tego tematu. Na pewno ps4 jak i xbox one są perspektywiczne i dadzą masę radości , nikt nie wypuszcza konsoli żeby poszła w niepamięć (chociaż tutaj też można polemizować) a zakup jej jest gwarantem wsparcia i zabawy na kilka lat , tak więc raczej zakup nowej generacji będzie opłacalny ale czy już teraz czy później każdy robi to co chce i kupuje to co chce i na co ma pieniążki. Ja sam już nie mogę się doczekać next gena u siebie i wiem , że będzie warto. A , że jeszcze nie ma gier powoli będą i będą ładniejsze i będzie ich więcej , więc zakup jest perspektywiczny. Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru i dużo frajdy czy to z posiadania konsoli czy komputera bo radość ma płynąć z zabawy gadżetami a nie dywagacje co ma lepsze gpu czy cpu i gdzie jest lepsza teselacja i inne bzdety.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po przeczytaniu tego rodzi mi się jedno pytanie: to po kiego grzyba składałeś porządny komputer ? :] Tylko nie pisz, że "do nauki". :D

Determinanty tego były różne przyjacielu. Nigdy nie miałem tak naprawdę dobrego komputera do gier i zawsze mi było smutno z tego powodu , że zawsze muszę sprawdzać specyfikację danej gry czy u mnie będzie chodziła (nie czy będzie ładnie wyglądać ale czy w ogóle się włączy), nie miałem plnów na realizację swego marzenia na złorzenie komputera do gier  i wiele z efektów graficznych było mi niedostępne a teraz mam już takowy i jest na kilka lat , gram na nim przeszedłem Tomb Raidera, Bioshocka i namiętnie gram w FF Real Reborn ale jak kiedyś pokochałem konsolę to tej miłości nie deprecjonuję he he.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Łaaaaałłłł ale HITY ! :D NIe mogę się doczekać a portfel sam wyrywa się do wydania tych 500zł za: wyścigi - które mnie kompletnie nie interesują i trzecią część dobrze znanej już marki, która mnie aż tak mocno jara, że w żadną część nie grałem dłużej niż godzinę... :(

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...