Skocz do zawartości

Problem z monitorem, lub grafiką sam nie wiem co się dzieje


Recommended Posts

Witam, zacznę od tego że przewertowałem masę podobnych tematów na forum, jednak pomimo tylu informacji nie mogę poradzić sobie z problemem. A mianowicie gdy włączam komputer , monitor nie wyświetla sygnału (pozostaje w stanie uśpienia). Monitor z pewnością działa bo podłączony do starszej karty graficznej działa, przy zintegrowanej karcie na płycie głównej również działa. Na początku myślałem że spalona karta graficzna więc zawiozłem ją do swojego informatyka, okazało się że karta podłączona do jego komputer śmiga jak szalona, jednak u mnie cały czas nie było obrazu. Informatyk kazał przywieźć cały komputer okazało się że coś w zasilaczu było nie tak więc wymienił mi na nowy (komputer działał normalnie) więc zadowolony zabrałem go do domu gdzie oczywiście co ? Dalej ten sam problem monitor ma brak sygnału (oczywiście przy karcie zintegrowanej wszystko pięknie działa). Prosiłbym o jakieś podpowiedzi bo naprawdę nie wiem co zrobić z góry Dziękuję :)

 

 

 

PS. Przed tym całym problem komputer cały czas ładnie działał, po prostu któregoś dnia przy odpalaniu pojawił się ten problem i jest do dzisiaj.

Link to post
Share on other sites

żadnej przejściówki nie używam 

 

Konfiguracja :

 

Płyta główna - gigabyte GA-M68M-S2P

2 giga ramu (DDR 2)

dysk twardy : samsung 500 GB

grafika : ASUS GTX 275

procesor : AMD Athlon 4800+

monitor : Manta modelu dokładnie nie pamiętam bo służy mi juz ładnych pare lat

 

komputer może nie najlepszy ale do tej pory działał mi bez zarzutow :)


aaa no i zapomnialem o zasilaczu  Modecom 500W

Edytowane przez fulek111
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...