Skocz do zawartości

Pomoc przy doborze kabli,wtyczek.oplotow itd. do zrobiena przedłuzki

Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez error407,

Recommended Posts

tak jak w temacie chce sam zrobic przedłuzki 24pin, 8pin EPS. i 2x 8pin PCI, i jeszcze jakby ktos pokazal jak zaklada sie piny na kable. Z GORY DZIEKI ZA ODPOWIEDZI :D

Edytowane przez Lazer23
  • Rozwiązanie

A jakie polecacie gotowe przedluzki? 24pin i 8pin EPS do 100zl?

A tak wogule to zamierzam kupix w pelni modularny zasilacz i tu pytanie-ile kosztowalo by zrobienie do niego oplecionyxh kabli:24pin- 70cm, EPS 90cm i 2x PCI 6+2 50CM?

Poniekad mi sie nudzi ale jak patrze na workblogi to chce upiekszyc moj PC, zrobic cos samemu :D

Miałem od Darmacza przedłużki w oplotach scorpion i były bardzo fajne, mocne. Sprzedałem tylko dlatego, że w nowym projekcie chcę mieć całe oplecione modularne okablowanie. I jeszcze jedna rzecz: oploty te są błyszczące, a np SHD są matowe.

A ile kosztowalo by zrobienie do niego oplecionyxh kabli:24pin- 70cm, EPS 90cm i 2x PCI 6+2 50CM? W darmaczu jest taka usluga

Chodzi by nie oplatac oryginalnych kabli ale zeby zrobić nowe w oplocien np. Scorpuon

I jeszcze jedna rzecz: oploty te są błyszczące, a np SHD są matowe.

Gwoli ścisłości: SHD też nie są matowe. Matowe są niektóre "premium" oraz Techflex.

A ile kosztowalo by zrobienie do niego oplecionyxh kabli:24pin- 70cm, EPS 90cm i 2x PCI 6+2 50CM?

Napisz do niego to się dowiesz. Myślę, że wyjdzie ponad 300zł.

A ile kosztowalo by zrobienie do niego oplecionyxh

Gadałem ostatnio z Darmaczem właśnie o takich oplotach dla Dodo, cena zabija, usługa oplatania całego okablowania może być droższa od całego zasilacza.

W darmaczu jest taka usluga

Usługa jest ale On już coraz rzadziej robi przedłużki na indywidualne zamówienie. Zabrał się za produkcję dla sklepów i firm.

Zapytaj w Bit-Tech ile kosztuje oplatanie...

Będzie drożej o materiały i robociznę za okablowanie modularne.

Do niektórych zasilaczy nie da się w prosty sposób zrobić dodatkowych kabli ponieważ czasem mają swoje niestandardowe wtyczki przy zasilaczu. Np. bq w serii Power Zone stosuje swoje wtyczki :/ 

Jest na to sposób, jeśli posiadasz zasilacz od jakiegoś naprawdę dobrego producenta, możesz napisać do supportu z prośbą o wysłanie kompletu darmowych kabli modularnych gdyż chcesz je pooplatać. Ja tak zdobyłem kable do bq a Dodo do zasilacza od Seasonic  :)