Skocz do zawartości

Runes of Magic vs. World of Warcraft


Recommended Posts

hej

 

Czy ktos moglby mi opisac mniej wiecej gre Runes of Magic w porownaniu do WoW'a?

 

Wiem, ze wow jest lepszą grą. Chodzi mi tylko o wyjasnienie pewnych aspektow RoM w porownaniu do wowa, bo ta gre znam najlepiej.

 

Chodzi mi o takie rzeczy jak:

 

1. jaki jest tam max poziom obu klas ktore mozna wybrac... gdzies przeczytalem ze jest to 55, ale widzialem kogos kto ma 58 i juz nie wiem

2. jak szybko sie lvluje, jak szybko mozna sie zalapac na tzw "end-game content", jak jest z ekwipunkiem

3. Na jakiej zasadzie dzialaja profesje? Mozna sie ich nauczyc wszystkich z tego co wiem. Jak szybko sie je lvluje i czy w ogole warto?

4. Jak dziala system umiejetnosci? Sa jakies talenty? czo mozna rozwijac dana klase na wiele sposobow?

5. Jakie kombinacje klas sa warte uwagi? Czy jak raz sie wybierze klase to mozna ja zmienic w trakcie gry?

6. Jak to jest z mountami?

7. Jak sie sprawuje PvP w tej grze? I jak sie maja wszystkie powyzsze pytania w odniesieniu do PvP?

8. I chyba najwazniejsze pytanie: Graj jest niby za darmo... ale sa tam tzw mikro tranzakcje... kupuje sie jakies diamenty czy cos i za to mozna cos w grze dostac. Pytam sie czy za te diamenty mozna ulepszyc postac tak aby byla lepsza od tych co nie placa nic? Czy moze jest to tylko dla wygladu? Ogolnie - czy mozna wspolzawodniczyc na rownym poziomie nie placac nic z tymi co placa (szczegolnie chodzi mi o pvp na wyzszym poziomie... jesli w ogole w tej grze takie istnieje)?

 

W wowa gralem calkiem dlugo... przestalem ok 8 miesiecy temu... przez ostatni rok zajmowalem sie tam glownie pvp i z tego wzgledu przestalem rowniesz grac :D

Czy w RoM istnieje pvp godne uwagi czy nawet sobie nie zawracac glowy?

 

Zapraszam rowniez do tego tematu tych ktorzy graja w wow'a i zajmuja sie tam pvp... moze przez ostatnie kilka miesiecy sytulacja sie tam poprawila i warto sprobowac jeszcze raz?

Link to post
Share on other sites

hej

 

Chodzi mi o takie rzeczy jak:

 

1. jaki jest tam max poziom obu klas ktore mozna wybrac... gdzies przeczytalem ze jest to 55, ale widzialem kogos kto ma 58 i juz nie wiem

2. jak szybko sie lvluje, jak szybko mozna sie zalapac na tzw "end-game content", jak jest z ekwipunkiem

3. Na jakiej zasadzie dzialaja profesje? Mozna sie ich nauczyc wszystkich z tego co wiem. Jak szybko sie je lvluje i czy w ogole warto?

4. Jak dziala system umiejetnosci? Sa jakies talenty? czo mozna rozwijac dana klase na wiele sposobow?

5. Jakie kombinacje klas sa warte uwagi? Czy jak raz sie wybierze klase to mozna ja zmienic w trakcie gry?

6. Jak to jest z mountami?

7. Jak sie sprawuje PvP w tej grze? I jak sie maja wszystkie powyzsze pytania w odniesieniu do PvP?

8. I chyba najwazniejsze pytanie: Graj jest niby za darmo... ale sa tam tzw mikro tranzakcje... kupuje sie jakies diamenty czy cos i za to mozna cos w grze dostac. Pytam sie czy za te diamenty mozna ulepszyc postac tak aby byla lepsza od tych co nie placa nic? Czy moze jest to tylko dla wygladu? Ogolnie - czy mozna wspolzawodniczyc na rownym poziomie nie placac nic z tymi co placa (szczegolnie chodzi mi o pvp na wyzszym poziomie... jesli w ogole w tej grze takie istnieje)?

 

 

1.Słyszałem teraz że zwiększają do 60lvl.

2.W 25h nabiłem 21lvl. Lecz wspomagałem się miksturami doświadczenia.

3. Mało tego ale jest.

4. Mało tego ale istnieje...

5. Z początku grałem wojownikiem ale to nie były moje klimaty lecz podczas gry nie da się jej zmienić chyba że zrobić sobie klasę drugorzędną i dopiero wtedy można zmienić.

Najłatwiej ponoć nabijać lvl Kapłanem, ja gram Mag + Kapłan drugorzędna i jest good.

6. Nie wiem o co chodzi :P

7. Istnieje lecz mało ludzi bierze w tym udział a na własnej skórze sie nie przekonałem jak z tym jest.

8.Za diamenty są różne mikstury doświadczenia i talentu jakieś naszyjniki(z którymi szybciej nabić lvl, stroje które można nałożyć (strój który nie podnosi żadnych dodatkowych pkt ochrony tylko lepiej wygląda :rudolph:) na zwykły oraz zwierzątka na których można jeździć lub takie które będą chodzić za tobą. Są tam Żetony Phirusa które się odstaje za wykonanie misji dziennych, można tych misji wykonać 10 w ciągu dnia. Za te Żetony Phirusa też można kupić parę itemków które są dostępne za diamenty (np. mikstury doświadczenia).

 

 

Mam nadzieję że po Polsku to napisałem :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...