Skocz do zawartości

[MULTI] Evolve - nowa gra twórców L4D


Recommended Posts

Dzięki za info chłopaki, no tak google nie boli ale ja jestem zielony w te klocki wiec wybacz :D titanfall był dla mnie dobry ale do momentu 4 generacji i skończyłem, dlc żadnego nie kupowałem bo jakoś nie miałem czasu i chęci, evolve w wersji alpha co była bardzo mi się podobała, cena troche dla mnie za wysoka bo jednak no nie rzucam hajsu w błoto więc pewnie poczekam aż stanieje do tych 70zł czy mniej chyba że nie wytrzymam to kupie, a season pass od razu warto brać czy nieopłacalne?

Link to post
Share on other sites

czyli tylko mapy będą darmowe, a skórki i potwory płatne?


okej gra dostępna od jutra w Polsce, dziś zakupiłem w empiku wersje z monter pack czy jakoś tak więc pewnie nie będę mógł dziś zagrać :( szkoda ale czekam do jutra akurat wolne to od rana zasiąde i zapoluje na potwora czy hunterów :)

P.S. ludzie nie wiecie czy zrobią do tego spolszczenie? bo się zdziwiłem że ta gra nie ma spolszczenia, dopiero to zauważyłem przy instalacji :D

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie odnośnie języka, czy będzie dostępny j. polski ? Na Steam jest napisane że j. polski nie jest obsługiwany.

 

 

P.S. ludzie nie wiecie czy zrobią do tego spolszczenie? bo się zdziwiłem że ta gra nie ma spolszczenia, dopiero to zauważyłem przy instalacji :D

Czyli nie ma, dzięki :P

Link to post
Share on other sites

no niestety nie ma jakoś milej się gra gdy gra jest po Polsku ale trudno.

U mnie występuje bug związany z kursorem podczas rozgrywki dość wkurzające. aa i jeszcze mam pytanie, czemu wszędzie na steam w recenzjach tej gry każdy pisze że gra zrobiona pod DLC, że to DLC itd nie rozumiem, mapy będą darmowe tak samo nowe tryby jedynie skórki do postaći oraz potworów płatne, wszędzie piszą z tym DLC 

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

mst pisał o tym jakoby jeśli ktoś lubi titanfall to taki evolve też powienien przypaść do gustu, grałem w alphę, betę i mimo że titanfall ogromnie przypadł mi do gustu to jakoś nie znalazłem frajdy w evolve. Jednak to pewnie zależy od danej osoby. Cóż, 60 nagród i inne wyróżnienia ale opinie zwykłych użytkowiników mówią same za siebie, Steam- opinie są podzielone w większośći negatywne, tak samo Metacritic, ocena to 4.4
 

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...