Skocz do zawartości

[MULTI] Evolve - nowa gra twórców L4D


Recommended Posts

 

http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/273350/header.jpg?t=1421337842

 

Evolve to pierwszoosobowa gra akcji przeznaczona głównie do rozgrywek sieciowych. Za jej powstanie odpowiada studio Turtle Rock, znane przede wszystkim z pokrewnej gatunkowo serii Left 4 Dead. Ponownie mamy do czynienia z produkcją stawiającą na kooperację, w której czteroosobowa drużyna graczy mierzy się z potwornym niebezpieczeństwem. Jednak tym razem trafiamy w realia science-fiction, a uczestnicy zabawy są nie ofiarami, lecz łowcami, z których każdy posiada własną specjalizację oraz indywidualne wyposażenie i umiejętności. Obiekt polowania stanowi zaś niebezpieczna obca kreatura, potrafiąca przekształcać się w zastraszającym tempie, nabierając wielkości, siły i nowych zabójczych zdolności wraz z przebiegiem rozgrywki. Co ciekawe, nie kieruje nią sztuczna inteligencja, lecz inny gracz. Gra powstała przy wykorzystaniu technologii CryEngine, dzięki czemu oferuje oprawę wizualną na najwyższym poziomie.
 
Trochę więcej informacji 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Zapowiada się mocarna gra ! Pewnie osiągnie niesamowity sukces na arenie gier multiplayer. 


Nowy trailer od GT ukazujący nowe postacie i nowe obszary - wygląda dobbrze :) 


Nie mogę wrzucić strony gametrailers, nie wiem czemu, ale możecie wejść na gametrailers.com i tam na pewno znajdziecie nowy materiał z Evolve ;)


Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jak wrażenia? Ja po dwóch godzinach gry jestem mile zaskoczony. W internetach opinie są różne, ale biorąc pod uwagę, że to wersja alpha i to, że grałem z przypadkowymi paziami dla mnie jest super. Już wiem, że to kupię tak samo jak wiem, że Biafra, sid i dadulek też to kupią :D

 

Jestem pewny, że będzie to gra typu Titanfall czy Payday 2, czyli w pojedynkę się zanudzisz, ale ze znajomymi na TS'ie masz zagwarantowe mnóstwo godzin dobrej zabawy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Grać można od wczoraj od godziny 19.

 

Co zmienili względem alphy:

  • tutorial na starcie (zaczynasz jako potwór)
  • zmiana info o ulepszeniach itp
  • nowe mapy
  • jakość grafiki poprawiona nieznacznie (oświetlenie w szczególności)
  • gra utyła aż o ponad 10GB względem alphy

Tyle aktualnie. Jednak jakoś nie chce mi się grać.

Link to post
Share on other sites

Też mogę grać, ale jakoś po tej ostatniej alphie nie bardzo mi się chce. Z randomami cienko się grało ostatnio.


Ale sprawdzę betę na XOne :)


Poprawili chyba znacznie matchmaking, da się normalnie i dosyć szybko znaleźć grę. Wciąż trochę boli jak się z nieogarniętymi randomami gra, ale jest całkiem przyjemnie. Beta na plus na Xone.

Link to post
Share on other sites

Ja przed chwilą trochę pograłem, mimo tylu nagród jakoś nie mogę się przekonać... Choć rozgrywka całkiem przyjemna, to mi najgorzej gra się Monsterem. Pewnie znowu jakoś wieczorkiem odpalę. Zależy jaki masz internet :P Chyba dziś do 00:00 ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://evolve.gamepedia.com/Evolve_Wiki

 

Google działa.

 

Na starcie mają być 3 potwory, ale już są zaplanowane kolejne 2 w płatnych DLC. Skórki do postaci też będą regularnie dorzucane, nie wiem w jakich ilościach. Nowe mapy będą pojawiać się w formie darmowych DLC.

 

Jeżeli będziesz miał znajomych chętnych do gry i taki Titanfall Ci się podoba to bez wątpienia warto zakupić ten tytuł. Jeżeli nie masz z kim grać, to uważam że też warto, bo na pewno znajdziesz kogoś do gry. Oczywiście to kwestia preferencji. Mi od zawsze takie gry dostarczały najwięcej rozgrywki, a tryb "single player" mógłby dla mnie nie istnieć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...