Skocz do zawartości

gdzie są niby tańsi???


Recommended Posts

Pisaliście że morele.net ma tańsze ceny od bajta. Pokażcie mi gdzie:

 

http://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne-12/

 

http://www.bajt.olsztyn.pl/c/41/karty-graficzne.html?keywords=&prices[0]=&prices[1]=

 

Przypomnę że interesowała mnie karta do gier do 450 zł. Kosztu kuriera nie doliczajcie już do tego morele.....

 

Link to post
Share on other sites

czyli podsumujmy:

1. na 1 wychodzę kupując, ale już zwracając dokładam z 2 dychy jeśli kupie w morele.net

2. mam kartę na gwarancji, daję do serwisu i mi reperują, a w morele.net: czekam kilka miesięcy na naprawę i wszystko na gębę przez telefon

Link to post
Share on other sites

Ty pracujesz w tym bajtku czy jak? Nie podoba sie morele czy inny sklep to kupuj w bajtku. Mi jakoś zawsze po drodze z morele i agito bo właśnie netpunkty mam pod domem i nie płacę za przesyłke a jak coś się spartoli to też zostawiam w netpunkcie. Ceny też zazwyczaj maja najniższe albo najniższe bo gdzieś tam trzeba dopłacić do transportu.

Link to post
Share on other sites

mam kartę na gwarancji, daję do serwisu i mi reperują, a w morele.net: czekam kilka miesięcy na naprawę i wszystko na gębę przez telefon

 

Skoro masz gwarancję w bajcie, to na tej samej zasadzie masz gwarancje w morele, a gwarancja nie jest na gębę przez telefon, bo po pierwsze zamówienie składa się przez internet, a nie telefon ( :D), po drugie masz coś takiego jak rachunek/faktura, na podstawie której masz gwarancje

na 1 wychodzę kupując, ale już zwracając dokładam z 2 dychy jeśli kupie w morele.net

Dlaczego dokładasz? Przecież zwracasz osobiście...

 

Ja proponuje znowu zamknąć temat, bo autor albo trolluje, więc jest to bezcelowe, albo i tak go nie przekonamy. W obu przypadkach temat jest niekończący się i może jedynie służyć polepszeniu humoru użytkowników forum.

Edytowane przez bar1004
Link to post
Share on other sites

Już pamiętam

 

sl - pan mnie usilnie przekonywał do kupienia mx440 bo jest nowszy i lepszy niż 4200ti-x8 - koło 2003 roku

 

bajt - pan mi wmawiał, że moge spokojnie oszczędzać na płycie głównej i kupić najtańszą bo wszystkie sa takie same (pod athlona 1800+) w związku z czym proponował jakiegoś asrocka z chpisetem sis.......skonczyło się na abicie n7 w zupełnie innym sklepie.

 

 

 

a tak tak troll jest

Edytowane przez ernorator
Link to post
Share on other sites

1. Śmierdzi trollem na kilometr.

 

2. 

 

bo za gdzine sie zbierać bede musiał

 

 

 

Godzina minęła dawno temu, więc temat zamykam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...