Skocz do zawartości

Asrock X38TurboTwins Intel X38


Recommended Posts

Chciałbym zapytać o jakie są opinie na temat tej płyty głównej jak będzie współdziałała z następującym zestawem :

Intel Core 2 Quad Q9400 LGA775 BOX

G.Skill DDR2 4GB(2x2GB) PC1000 PI CL5

Seagate Barracuda 500GB SATA2 (ST3500320AS) NCQ . procka nie będę kręcił bo nie jestem maniakiem 3d marków ważniejsza jest dla mnie trwałość . czy opłaca się ja brać za 320 zł?

Link to post
Share on other sites

Cena dobra, wszystko powinno działać (lepiej niech ktoś to jeszcze sprawdzi - nie jestem specjalistą :P). X38 nadaje się na podkręcanie, w ogóle to jest dobra płyta tak mi się wydaje :P Jeśli teraz nie masz czegoś dobrego to mógłbyś ją wziąć :P Dodam, że płyta jest 'przyszłościowa' ze względu na obsługę pamięci DDR3 i innych 'bajerów' :P

 

pozdrawiam, Y0ddh4

Link to post
Share on other sites

Ja mam Asrocka co prawda

P45TurboTwins2000

 

1. LGA 775 for Intel® Core™ 2 Extreme / Core™ 2 Quad / Core™ 2 Duo / Pentium® Dual Core / Celeron®, supporting Penryn Quad Core Yorkfield and Dual Core Wolfdale processors

2. All Solid Capacitor design (100% Japan-made high-quality Conductive Polymer Capacitors)

3. Intel® P45 + ICH10 Chipsets

4. Compatible with FSB 2000/1600/1333/1066/800 MHz

5. Supports Dual Channel DDR3 1333/1066 (4 x DIMM slots) with max. capacity up to 8GB and Dual Channel DDR2 1066/800/667 (2 x DIMM slots) with max. capacity up to 8GB

 

* Supports ATI™ CrossFire™

* 2 x PCI Express 2.0 x16 slots (green @ x16 mode, blue @ x8 mode)

* 6 x SATAII 3.0 Gb/s connectors, support NCQ, AHCI and Hot Plug functions

* 2 x eSATAII 3.0 Gb/s connectors

* PCIE Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s

* 7.1 CH Windows® Vista™ Premium Level HD Audio (ALC888 Audio Codec)

* 1 x WiFi/E header

* Supports ASRock Instant Boot

* Supports I. O. T. (Intelligent Overclocking Technology), ASRock OC Tuner

* Windows® Vista™ Premium 2008 Logo Ready

* Free Bundle: 1 x ASRock XFire Switch Card

 

Takiego ale W pełni polecam mam zamiar wytestować te 2000Mhz FSB a może i 2500FSB. Płyta genialna do OC polecam wszystkie ASROCKI naprawde stabilne płytki a negatywne opinie piszą tylko ci co nie mieli stycznością z tąfirmą i liczy się dla nich tylko firma a nie zawsze co droższe jest lepsze

Link to post
Share on other sites

Nie znam się zbyt dobrze na podkręcaniu, ale w komputroniku znalazłem taką oto opinię:

 

"Płyta WYŚMIENITA za te pieniądze, do tego nowoczesna, a jedynym minusem jest podkręcanie, a raczej go brak, bo sekcja zasilania jest uboga, więc do O/C się nie nadaje. Ja nic nie podkręcam więc POLECAM tym, którzy nie chcą stracić gwarancji na sprzęt i nie chcą przepłacać !!! 100% stabilności, jak i CENA czynią ją najbardziej opłacalną wśród płyt na chipsecie intel P45 !!!"

 

Miało być w tym drugim temacie o podkręcaniu na P45TurboTwins2000...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...