Skocz do zawartości

oh! no! tracer!


Recommended Posts

Mam wielkie pytanie czy tracer 4life wytrzyma 1mieśiąc z takim zestawem:

-Athlon II x3 435

-GF ASUS 8800GT

-Płyta główna jeszcze nie wiem. na pewno AM3 i DDR3

-1Gb ram DDR3 1333mhz\

oczywiście bez żadnych .OC.:wariat:

Link to post
Share on other sites

on narazie dał mi wiele powodów do zadowolenia kiedyś przez 12godzin szedł cały czas grałem no dobra narazie słaby komp ale grałem procek porządnie podkręcony i wytrzymał bez najmniejszych problemów ...

 

 

edit.:

to mam się nie martwić o zasilacz , spoko mAM nadzieje że wytrzyma ...;p

 

dzisiej od 10 rano nie wyłączyłem kompa i tracer się nawet nie zagrzał...

 

 

--

 

Mam jeszcze takie pytanie, czy jeżeli zasilacz by nie wytrzymał mojego nowego zestawu i by się spalił to może on uszkodzić inne części komputera???

Link to post
Share on other sites

w temacie o zasilaczach co prawda jest tracer na czarnej lisicie ale nie jest napisane że jest niebezpieczny dla reszty sprzętów ... kiedyś mi padł zasilacz nawet nie wiem jaki ... ale nic ze sobą nie zabrał ... mam nadzieje że jak ten będzie padał to też nic nie weźmie.... ;Pale mam nadzieje że mieśiąc wytrzyma najabardziej rozwaliło mnie to jak gościu w sklepie zaproponował mi tracera 500W hahahaha ;)

 

Edit.: mam jeszcze pytanie czy można podłączyć samo zasilanie bez wkładania do płyty głównej karty graficznej???chodzi mi o piny karty graficznej ...;p

 

edit 2 .:

co powiecie o tym zasilaczu?wystarczy mi na teraz i na przyszłą modernizację ...;p

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=142&products_id=15959

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to że chciałbym przetestować chłodzenie w mojej nowej karcie graficznej ale nową płytę główną będę miał dopiero w poniedziałek/wtorek (zależy kiedy dostawa). i o to mi chodzi czy można bez konsekfencji podłączyć do grafy samo zasilanie...?? roumiessss ahah ;)

 

edit.:

-o to mi chodziło kuniomaster1993

Link to post
Share on other sites

Nie, nie możesz. Do uruchomienia karty potrzebujesz płyty głównej. Jeśli podłączysz zasilanie do karty to i tak ci to nic, nie da, bo nie będziesz miał podłączonego 24pinu do MOBO, a z tego co widzę to nie będziesz umiał uruchomić zasilacza po, przez złączanie spinaczem zielonego kabelka z czarnym.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...