Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam proszę o opinie osób mających tego smartphone w życiu codziennym lub wrażenia z jego użytkowania w sklepie:) niestety u mnie w okolicy w media markcie ani innych podobnych sklepach nie mają nota 3 na stanie jedynie na zamówienie:) s4 mógł by być troszkę większy:) lg g2 praktycznie tak jak s4. Chciał bym żebrać opinie na temat tego telefonu bo wracam na weekend do polski za 2 tygodnie i nie będę miał jak sprawdzić :D a chce zamówić z allegro:). Wiadomo polak jest oszczędny :D 

Link to post
Share on other sites

Note 3. Nie kupuj w media markcie czy innych, bo są tam drogie. Lepiej kupić w jakimś sklepie internetowym.

Wiem o tym dobrze:) 

 

Nie mam Note III, ale skoro SGS4 jest za mały to zostaje praktycznie tylko Note III. W swoim segmencie jest raczej bezkonkurencyjny (co muszę przyznać mimo mojej całej niechęci do Samsunga).

s4 za mały hmmm może być ciut większy.

 

 

 

Własnie zastanawiam się czy note'm 3 bedę wstanie pisać smsy maile jedną ręką itd...

 

 

Link to post
Share on other sites

raczej  decyzja została podjęta :) wrócę do polski note 3 będzie czekał opinie napisze po paru dniach zabawy:)


tylko jeszcze zastanawiam się nad futerałem:) 

Edytowane przez afgan25
Link to post
Share on other sites

Jak by nie działało funkcja powiadomień to by pisali o niezgodności z opisem aukcji:) tutaj własnie widzę że jest jakaś ochrona na boki smartphona nie wiem czy lepszą rzecz nie będzie kupić zwyczajnej wsuwki bo szkoda będzie zmarnować taki telefonik.


http://allegro.pl/ultra-cienkie-etui-flip-cover-galaxy-note-3-kolory-i3973073561.html ten futerał czy ten http://allegro.pl/skorzane-etui-pokrowiec-do-samsung-galaxy-note-3-i3903343432.html#tabsAnchor najlepsza ochrona będzie we wsuwce z tego co mi się wydaje, telefon będzie służył jako nawigacja czasami. Nie chce by zwiększyły sie bardzo gabaryty urządzenia. Także panowie co polecicie? i temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

polecam do nota 3 bumper love mei ( http://allegro.pl/love-mei-etui-samsung-galaxy-note-3-bumper-folia-i3893454113.html ) , super się spisuje . Boki telefonu są chronione , o tył się nie martw nic się z nim nie stanie. Na wyświetlacz jakaś folia lub szkło i będzie ok.

Miałeś do czynienia z tą obudową :) jak się trzyma w ręce czy nie pogarsza to pracy jedną ręką i jak to w realu wygląda:)  bo sam w sobie na pierwszy rzut oka note jest ładny:) i  nie chciał bym tego pogorszyć :) i z tego co widzę nie jest tył chroniony. Wiadomo telefon nosi się w kieszeni jak gdzieś się chodzi i nie chciał bym go tak zniszczyć jak mojego obecnego s advance

Miałeś do czynienia z tą obudową :) jak się trzyma w ręce czy nie pogarsza to pracy jedną ręką i jak to w realu wygląda:)  bo sam w sobie na pierwszy rzut oka note jest ładny:) i  nie chciał bym tego pogorszyć :) i z tego co widzę nie jest tył chroniony. Wiadomo telefon nosi się w kieszeni jak gdzieś się chodzi i nie chciał bym go tak zniszczyć jak mojego obecnego s advance

Nikt więcej nic nie doda? 

Edytowane przez afgan25
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...