Skocz do zawartości

Recommended Posts

szymon1325-sony xperia Z wcale nie ma większego wyświetlacza niz optimus g.juz tlumacze dlaczego.

w xperii z klawisze takie jak "wstecz" czy "home" są wyświetlane na wyswietlaczu.w Optimusie G są po za wyświetlaczem klawisze "zjadają" powierzchnie wyswietlacza.

w dodatku wyświetlacz optimusa jest lepszy od tego z Zki pod każdym względem (po za rozdzielczością).i pisze to nie dlatego ze tak w testach wyczytałem tylko widziałem to na własne oczy :)

Link to post
Share on other sites

3 miesiace temu równiez mialem taki problem. Wybrałem samsunga galaxy s3 i nie załuje poniewaz jest to dobry stosunek ceny do jego mozliwosci , na baterie nie nazekam 5 godzin grania w gta sa to dobry wynik ;] Uwaga ! telefon od dnia zakupu nigdy mi sie nie zawiesil (nie chcesz nie wierz) ,a to ze klapka tylna skrzypi po nacisnieciu w niektórych miejscach to jest niczym ... W mojej dłoni s3 lezy idealnie ,lg g jest troszke za duzy ...

Kumpel ma lg g i nie jest dokonca zadowolony z telefonu, bateria spada w mgnieniu oka

Jak bys sobie dozbierał jeszcze te 200 zl to juz by Cie bylo stac na nexusa 5 a to juz jest wyzsza półka

Link to post
Share on other sites

A w czym karta micro SIM przeszkadza? Albo mozna ją "wykroić" albo mozna wymienić. :)

 

Jeśli już to wolał bym abonament bez telefonu, niższy - a telefon na raty :) - wychodzi podobnie, a nie jesteśmy "uwiązani" i skazani na łaskę operatora :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś to zastanów się nad takimi modelami jak: Xperia Z, LG G2, Nexus 5, Note 2. W granicy 1200-1400 to IMO liderzy dla tej kategorii cenowej. W tej chwili producenci wydają naprawdę dobre telefony przy których zwykły użytkownik nie poczuje różnicy i jest to bardziej kwestia gustu. Także zamiast dopytywać się o dalsze modele i brnąć dalej w niewiadome, polecił bym Ci przejść się do sklepu z elektroniką i wziąć w ręce każdego z nich. Możesz także posłuchać/pooglądać/poczytać recenzji, wyrobić swoje zdanie i wybrać (DLA SIEBIE!) najlepszy model pod względem designu, parametrów i własnych preferencji.

Oczywistym jest że każdy ma swoje upodobania i będzie polecał swojego faworyta, gdzie dla Ciebie może być to po prostu nienajlepszy wybór, a bo za duży, a bo za mały itd. etc.

 

To jest jak z ekranami. Jeden woli AMOLED inny IPS, a jeszcze inny na nic innego jak RETNA  nie spojrzy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...