Skocz do zawartości

PC vs Xbox vs PS3 - do gier


Recommended Posts

Witajcie :menda:

 

Mam pewny dylemat , pytanie stoi na wybór konsoli lub karty graficznej do gier :)

 

Uskładałem trochę kasy na kupno karty graficznej , xbox'a 360 lub ps3  : 720 zł

 

Posiadam taki komputer :

 

Procesor : Core i3 3220

Płyta główna: Asrock b75 pro3-m

Karta graficzna : zintegrowana

Pamięć RAM : 4GB

Zasilacz : Ocz Steath X Stream 2 500W.

 

I więc teraz chciałbym pograć w jakieś gierki z 2012-2014r i pytanie tkwi co lepiej kupić do grania ? Karta graficzna, xbox 360 czy ps3? :D  Chodzi mi żeby na parę dobrych lat straczyło :P

 

Jeśli ktoś doradza kartę graficzną to proszę podać jaka mniej wiecej, będzie dobra do grania ( Marka i model )

 

Proszę pomóżcie mi wybrać ! :)

Edytowane przez MRazy
Link to post
Share on other sites

FirePro - taka starczy na parę dobrych lat.

Titan - A taka jest już przestarzała, bo wyszła taka (która i tak za pół roku straci miano najwydajniejszej).

 

Karta za 700zł nie ma prawa starczyć na kilka lat przy aktualnej optymalizacji gier, ale jak już, to GTX 660.

Mam właśnie na oku gtx 660, dzięki za polecenie :) No chodziło mi o granie na 2-3 lata :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Chodzi mi żeby na parę dobrych lat straczyło

 

Budżet, jakim dysponujesz nie pozwala na zakup karty, która obecnie pozwoliłaby poszaleć, nie mówiąc już o tym, co będzie za parę lat. Procek i ilość RAM'u mogą niedługo również stanowić ograniczenie, chyba, że nie będzie Ci przeszkadzało mocne przycinanie detali. Nie podałeś rozdzielczości, w jakiej grasz. Jeśli jest ona znacząco niższa niż FHD, wówczas byłbym za GPU, jednak w przeciwnym razie już nie do końca.

Link to post
Share on other sites

Budżet, jakim dysponujesz nie pozwala na zakup karty, która obecnie pozwoliłaby poszaleć, nie mówiąc już o tym, co będzie za parę lat. Procek i ilość RAM'u mogą niedługo również stanowić ograniczenie, chyba, że nie będzie Ci przeszkadzało mocne przycinanie detali. Nie podałeś rozdzielczości, w jakiej grasz. Jeśli jest ona znacząco niższa niż FHD, wówczas byłbym za GPU, jednak w przeciwnym razie już nie do końca.

1280x1024 :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...