Skocz do zawartości

dziwolag gtx 760


Recommended Posts

Link to post
Share on other sites

Juz raz sie nacialem na podobne okazje. Ja bylbym ostrozny. Co do tego gostka, to jak widac tylko cos kupil, nic nie sprzedal i stad opinie pozytywne sie pojawiaja. Wcale nie bylbym zdziwiony ze te rzeczy moga dzialac, ale chodzi o trwalosc, a ona moze byc marna, jak np przypadek Astona Martina, ktory zamowil pewien element w chinach, a kontrachent nie trzymal standardu i przyslal niby w pelni wartosciowy produkt a teraz sie okazalalo ze iles tysiecy aut na serwis bo element jest niskiej jakosci i ulega uszkodzeniu, a chinski kontrahent uchyla sie od odpowiedzialnosci. Tu moze byc podobnie i jezeli nie boja sie robic w jajo poteznych firm to co powiedziec o maluczkich. Widze ze ma troszke aukcji i poki co nikt sie na nic nie skusil.

Link to post
Share on other sites

 

 

ale chodzi o trwalosc, a ona moze byc marna, jak np przypadek Astona Martina, ktory zamowil pewien element w chinach, a kontrachent nie trzymal standardu i przyslal niby w pelni wartosciowy produkt a teraz sie okazalalo ze iles tysiecy aut na serwis bo element jest niskiej jakosci i ulega uszkodzeniu, a chinski kontrahent uchyla sie od odpowiedzialnosci.

 

E , tam czesci do samochodu to sie nie kupuje z chin skoro nie sa tam orginalnie produkowane. Ale jesli chodzi o elektronike to caly swiat jest w chinach zrobiony. I oczywiscie nie jestem pewny , ale te karty wygladajace jak orginaly nie zdziwil bym sie jak by z jednej tasmy zeszly.Problem to gwarancja. 

Moje obydwie karty (orginalne :menda: ) sa i tak zrobione w chinach. 

To kolejna rzecz co zamawialem z chin ponad 3 lata temu i dziala do dzis.

http://www.alibaba.com/product-gs/1621820013/multi_media_car_dvd_gps_navigation.html

Nie wiem czy Mercedes S-klasy na dana chwile mial ekran dotykowy takiej rozdzielczocii (w samochodach nie rozpieszczaja pod tym wzgledem jesli to jednostka tylko gps). Jakosc dzwieku kiepska dlatego gra przez wzmacniacz. Do tej pory nic sie nie zepsulo.

Karty graficznej raczej bym nie kupil.Pozdr.

Link to post
Share on other sites
Ale jesli chodzi o elektronike to caly swiat jest w chinach zrobiony. I oczywiscie nie jestem pewny , ale te karty wygladajace jak orginaly nie zdziwil bym sie jak by z jednej tasmy zeszly.

 

Oczywiście że wszystko jest robione w chinach i pewnie te karty są z tej samej fabryki co prawdziwe gtx. Problem jest taki że są to prawdopodobnie jakieś odpady które nie przeszły kontroli jakości albo jakieś starocie sprzedawane pod inną nazwą (9600gt >gtx760).

Nawet jakby te karty chodziły super w co nie wierze to sprzedający itak kłamie w opisie za co już powinni aukcje usunąć.

Edytowane przez mrama
Link to post
Share on other sites

kolejne dziwolagi:

http://allegro.pl/karta-graficzna-gtx760-2gb-2048mb-gddr5-od-firmy-i3961323078.html

 

sprzedajacy nabija sobie pozytywne komentarze zakupami za 1-5 zl. Przydaloby sie zeby posciagali te aukcje, bo oferowana karta to na 100% nie gTX 760, ale widze ze Allegro sie z usuwaniem naciagaczy nie spieszy.

 

Oczywiscie ta karta moze dzialac, ale watpie zeby byla warta 500 zl

Edytowane przez bossk
Link to post
Share on other sites

Wczoraj przeglądałem te aukcje z rzekomymi GTX 760 i 770 - jak dla mnie niezły przekręt i aukcje powinny być zamknięte z marszu. Pierwszy raz widzę taki wałek. Argument za zamknięciem aukcji jest jak dla mnie jest banalny - założę się że i ja i Wy znacie osoby które mogłyby potencjalnie nabyć te karty myśląc że są prawdziwe i że trafili na promocję stulecia - a to jest nic innego jak wprowadzanie w błąd klienta bo dobrze wiemy że te karty śmierdzą wałkiem. Dobrze że ktoś w ogóle założył taki temat - może komuś się przyda i uchroni przed kupnem tego czegoś. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...