Skocz do zawartości

Nie działające strony w przeglądarce


Recommended Posts

Witam ;) Pisze do Was z problemem i wielką nadzieją na jego rozwiązanie . Otóż od pewnego czasu nie działa mi kilka stron internetowych, są to allegro, otomoto i wikary. Reszta stron z których korzystam działa normalnie. Nie wiem co jest tego przyczyną i mam nadzieję że będziecie mi w stanie pomóc ;) Próbowałem czyścić ciasteczka i nic nie pomogło, a i te strony nie działają na wszystkich przeglądarkach na komputerze .

 

Bardzo proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Sprawdź plik C:\windows\system32\drivers\etc\hosts - może ktoś Ci zrobił psikusa i dodał kilka linijek od siebie.

Druga sprawa to Opcje Internetowe w Panelu Sterowania, zakładka Zabezpieczenia -> Witryny z Ograniaczeniami, zobacz czy tam nie ma Twoich witryn.

Po trzecie - konsola i napisz czy pingi przechodzą i rozwiązuje nazwę na adres ip. Jak strona odpowiada na pingi po nazwie to przeskanuj system antywirem i Combofix'em

 

To tak na początek, napisz co ustaliłeś.

Link to post
Share on other sites

W pliku hosts nie mam linijki z adresami z którymi mam problemy, w opcjach internetowych w witrynach z ograniczeniami niema żadnego wpisu, a CMD wygląda tak :

http://scr.hu/1lqo/92in5

I każdy ping wygląda tak samo.

 

EDIT : Wszystko wróciło do normy, praca Combofixa wszystko naprawila xd Dziekuje za pomoc ;)

Edytowane przez loonatyk
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...