Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam tak jak w tytule potrzebuje myszki do 160 zł Używać zamierzam do gier (LOL, BF4, WITCHER 2 i za nie długo 3), przeglądanie neta. Mam swoje "faworytów" ale chciałbym najpierw usłyszeć waszą opinię o nich lub doradzenie lepszej w tej cenie myszki. Mój sposób chwytania do ten 2 lub 3 (nie ten najpopularniejszy) tak jak teraz patrzę jak chwytam swoją myszkę ale to może dlatego że ta moja to tanio za 5 zł "made in china" (żadnych dodatkowych przycisków jedynie rolka ;p) jest full plastix nie przyjemny i na dodatek jak mi się spoci ręka to aż przechodzę do tego 2 chwytu takżę ;p ale zpewnością wielkich i ciężkich myszek nie lubię. A to "faworyci" :

Genius DeathTaker

Natec Genesis GX77

 Roccat Kone (190zł ;/// )

Edytowane przez Sin Zu007
Link to post
Share on other sites

Jedyna,ktora jest dobra z tych trzech to roccat.Warto sie rowniez zastanowic nad tt esports saphira z A 3090(sensor obecnie najlepszy na rynku),ale to zalezy czy Ci bedzie pasowala w dloni, a to jest jednak najwazniejsze ;-).

Edytowane przez Reveq
Link to post
Share on other sites

Reveq czemu mówisz że jedyna dobra mysz z tych trzech to roccat? miałeś je że się wypowiadasz? ja mam i polecam genius deathtaker. ma precyzyjny laser, można zmieniać dpi danej osi, sporo przycisków do konfiguracji, wygodny kształt i ciche przyciski wraz z rolką. jedynym mankamentem jest ciężko otwierająca sie pokrywa od obciążników. ale ogólnie na plus.

Link to post
Share on other sites

Sorry że tu pytam ale czy ktoś może coś powiedzieć o Genesis GX77? Zamierzam własnie kupić podobny model (GX78) tylko że mało opinii o nich jest i nie wiem czy sie sprawdzą, z wyglądu bardzo ładnie wyglądają tylko nie wiem czy się opłaci ;p

Edytowane przez Reaver22
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...