Skocz do zawartości

Podpucha za 600 PLN


Recommended Posts

Jak stopiona?! Wiecie jakiej temperatury potrzeba by stopić PCB?! :(:P

 

To wygląda na klej. Nie wiem skąd on się bierze, ale znajdziecie go na każdej karcie w większych/mniejszych ilościach.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Miałem kiedyś podobnie na hd3850 sapphire. Po jakimś czasie użytkowania dolna strona pcb (ta bez gpu) zrobiła się właśnie taka jakby zapalniczką po niej pojeździć. Chyba od temperatury. Wydaje mi się, że tak reaguje lakier na pcb (jak jest beznadziejnej jakości ja temperaturę).

pozdrawiam

 

P.S.

Hookie - ciekawy avatar !

Link to post
Share on other sites

Ja bym nie brał. Skoro grafika jest na gwarancji i nie byłą z nią nic poważniejszego kombinowane to każdy logicznie myślący człowiek, by ją odesłał do serwisu i po kłopocie. Najwidoczniej koleś wie co zmajstrował i wie, ze mu tego nie przyjmą w serwisie, więc pomyślał i wystawił karte na allegro (bo może jakiś pajac kupi). Myślę, że to tak wygląda, ja bym bym na Twoim miejscu bardzo ostrożny, wkońcu za 600zł można kupić całkiem porządną grafie :(

Link to post
Share on other sites

kurde ktos sprzedajacego na powaznie bierze? a powinien raczej , przeciez czlowiek napisal -NIE DZIALA a tu sie jeszcze rozwaza kupno bo moze jednak dziala :P

 

pcb nie jest na wylot spalone ale lakier czy jak tam zwal te substancje powierzchniową na pcb jes spuchniety i odchodzi - czesto i gesto to widac kiedy karta jest spalona albo sinieje ta powloka albo puchnie

 

jo jo pewnie dziolo nic ino kupic no w koncu okazja :(

Link to post
Share on other sites

Człowiek, nie napisał NIE DZIAŁA, tylko napisał, że czasami obraz śnieży, a to różnica :( Karta się odpala, ale jak sekcja zasilania w du*e dostała, to długiego żywotu tej karcie nie wróże. Głupi pomysł z kupowaniem tej karty...

Link to post
Share on other sites

Na jego miejscu byłbym konsekwentnie nieuczciwy i napisał, że karta wygrana w konkursie, a ja nie mam komputera, dlatego jest mi niepotrzebna i puścił za wyższą cenę.

 

@ władziu

 

Ostatnio na forum pojawił się niejaki osobnik pod tajemniczym nickname 9800gx2, może to jego? :wariat:

 

@ Wszyscy

Nigdy nie rozważałem kupna tej grzałki, wydatek tego rzędu na krzemowy złom jest już ponad moją ekstrawagancję. :P

Link to post
Share on other sites

Na jego miejscu byłbym konsekwentnie nieuczciwy i napisał, że karta wygrana w konkursie, a ja nie mam komputera, dlatego jest mi niepotrzebna i puścił za wyższą cenę.

 

@ władziu

 

Ostatnio na forum pojawił się niejaki osobnik pod tajemniczym nickname 9800gx2, może to jego? :wariat:

 

@ Wszyscy

Nigdy nie rozważałem kupna tej grzałki, wydatek tego rzędu na krzemowy złom jest już ponad moją ekstrawagancję. :P

Nie mam pojecia czy to jego czy nie,mam nadzieje ze nie wciskasz kitu ludziom na allegro jezeli handlujesz,twój pomysł nie jest zbyt fajny zeby oszukiwać innych.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...