Skocz do zawartości

GTX 780Ghz na PCI-E 3.0


Recommended Posts

Witam, gram na tej grafice na procesorze SANDY BRIDGE z obsługą tylko PCI-E 2.0 16* , jeżeli ktoś gra na tej grafice na procesorze IVY BRIDGE lub HASELL, które obsługują PCIE 3.0, i używa płyty głównej z PCIE 3.0, proszę o napisanie ile ma klatek w BATTLEFIELD 4 przy ustawieniach ULTRA i skalowaniu 200% 

Link to post
Share on other sites

Pole widzenia to pole widzenia jak dasz więcej to będziesz widział "szerzej", a skalowanie rozdzielczości np. tak jak ty masz teraz ustawione 200% tzn. że karta generuje ci obraz o rozdzielczości dwa razy większej niż masz ustawioną (u ciebie 2x FHD czyli dużo) i skaluje w dół, jak tego używasz to raczej nie potrzebne ci AA, ale niech się jeszcze ktoś wypowie bo mogę się mylić.

Link to post
Share on other sites

ale czemu nie ustawiłeś wszystkiego na maxa,  synchronizacji, pola widzenia, intensywności rozmycia i wtedy podaj najniższy wynik jaki ci wyskoczy w ciągu 10 minut grania

Grafa nie sprawna, miałem ten sam problem

oddana na gwarancję. Wróciła i śmiga :D

Link to post
Share on other sites

ale czemu nie ustawiłeś wszystkiego na maxa,  synchronizacji, pola widzenia, intensywności rozmycia i wtedy podaj najniższy wynik jaki ci wyskoczy w ciągu 10 minut grania

 

Pomyśl po co synchronizacja jak nie mam wtedy 60 klatek, tylko 30.... dam ci wszystko na maxa dzisiaj, ale 10 minut to na pewno nie wytrzymam bo będę miał ok 15 klatek, nie wina 780, że ta gra jest tak dopracowana jak polskie prawo....

 

edit/

 

przy takich ustawieniach

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/194/8r8d.jpg

Średnia ilość klatek to 30, lecz dla mnie grać przy takich ustawieniach to paranoja... Poruszanie się w grze to wyścig, bo tak szybko chodzi...

Edytowane przez Bonesso
Link to post
Share on other sites

słuchaj, chodzi mi tylko o porównanie twojego nowego procesora HASSEL z płytą Z87 z moim starszym SANDY BRIDGE na płycie B75 i nic więcej


Micol z czym miałeś problem?


Grafa nie sprawna, miałem ten sam problem

oddana na gwarancję. Wróciła i śmiga :D

Micol z czym miałeś problem?

Link to post
Share on other sites

słuchaj, chodzi mi tylko o porównanie twojego nowego procesora HASSEL z płytą Z87 z moim starszym SANDY BRIDGE na płycie B75 i nic więcej

 

 

No to Ci napisałem ile miałem klatek, i co masz tyle samo czy problem z PCI-E?

Link to post
Share on other sites

Ale czekaj przecież Bonesso przesłał screena z ustawieniami jakie chciałeś i też ma 17 klatek więc gdzie widzisz problem.

Pokazuje ci 17/18 klatek dlatego, że byłem w menu po wyjściu o dziwo ilość klatek rośnie do 30 i w tych granicach się waha.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...