Skocz do zawartości

gtx 770 1300zł


Recommended Posts

Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz: w tym tygodniu.Kwota 1300zł

-Zastosowanie:Gry- bf4,cod,gta,internet,filmy )

-Model i moc zasilacza: xfx pro 500w

-Reszta specyfikacji komputera [i5 4670k, asrock z87 extreme 4,crucial ballistix sport cl9 1600mhz,zalman z9 u3

-Rozdzielczość monitora w której grasz!: Fhd

-Dodatkowe wymogi: cicha,dobre temperatury

 

zastaniawiam się pomiędzy gtx770 msi oc twin frozr gaming vs  evga gtx 770 sc acx

gigabyte odpada z powodu piszczących cewek

 
Link to post
Share on other sites

jak grasz w BF 4 to moze wezmiesz pod uwage R9 280X? Mantle daje calkiem porzadnego kopa tej grze

 

a jezeli tylko karty od zielonych, to tak jak Robak pisal, zastanow sie nad Gainward Phantomem

Edytowane przez bossk
Link to post
Share on other sites

EVGA to prawdziwy rarytas...

 

Tylko w switle ostatnich dni a nawet godzin, jak spojrzysz na testy, co robi mantle w BF4, thief na choryzoncie, moze rozwaz cos z architektury GCN. Chyba ze potrzebujesz CUDA, to sprawa przesadzona.

Link to post
Share on other sites

 

gigabyte odpada z powodu piszczących cewek

 

 

 

Zależy na jaki egzemplarz trafisz. Akurat tydzień temu przesiadłem się z GTX 600TI OC Gigabyte na GTX 770 4GB OC również Gigabyte. Ani w jednej ani w drugiej cewki nie piszczaly.

Link to post
Share on other sites

EVGA to prawdziwy rarytas...

 

Tylko w switle ostatnich dni a nawet godzin, jak spojrzysz na testy, co robi mantle w BF4, thief na choryzoncie, moze rozwaz cos z architektury GCN. Chyba ze potrzebujesz CUDA, to sprawa przesadzona.

o ile dobrze rozumiem to z testów wynika że mantle ma przewage kiedy procesor jest wąskim gardłem a i5 4670k raczej nim nie jest

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/chaostheory/2014/02/mantle/charts/bf4_mp_cpu_4670k.png

 

 

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/chaostheory/2014/02/mantle/charts/bf4_mp_cpu_4670koc.png

 

@edit

Z kart, które wymieniłeś mój głos idzie na EVGA. Świetne wykonanie, legendarne już podejście do klienta i serwis.

jeśli to nie kłopot możesz podlinkować jakieś wykresy temperatur i głośnosci pracy ? Bo zabardzo nie moge znaleźć.

Edytowane przez derp127
Link to post
Share on other sites

Ja tam biore Asus 780 DCII . Jednak jak na rozdzielczość 1920, 770gtx okazal sie często zbyt wolny:) Wole mieć jednak te 45fps minimum niż 30+-.

 

/Wszyscy się cieszymy z Twojego wyboru jednak ta wiadomość nijak ma się do tego tematu. Spam

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

 

 

o ile dobrze rozumiem to z testów wynika że mantle ma przewage kiedy procesor jest wąskim gardłem a i5 4670k raczej nim nie jest

 

nie wiem czy czytalismy ten sam test. Te wykresy byly podkresleniem tego co osiagnieto dla i7 4770k, ze osiagniety zozstal kres mozliwosci 290X. 

 

NIe jest to doskonale, jak przeczytales, to tez pewnie wiesz, ze zdarzaja sie drobne problemy, przyciecia, itd. Pamietajmy ze sa to poki co beta testy nowej technologii.

 

Ponadto zadaniem mantle jest odciazenie procesora, co widac ze skutecznie jest czynione jak przejdziesz na kolejne strony testu, szczegolnie widac to na mniej wydajnych jednostkach ale i te wydajniejsze odnosza korzysci w tym i5 4670k:

 

http://pclab.pl/art55953-4.html

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich,

 

Mam podobną zagwozdkę co autor więc podepnę się tutaj i nie będę zakładał nowego tematu. Zastanawiam się którego GTX 770 wziąć? 

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-770-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dp-dvi-gtx770-n770-tf-2gd5-oc-546561/

czy

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx770-gddr5-2gb-ddr5-256b-d-h-dp-pci-e-oc-n770-2gd5-oc-601961/

 

Lub inny model gtx 770, ale nie droższy niż ta pierwsza bo jestem już dość mocno napięty budżetowo. Reszta gratów to Asrock extreme 4, i7 4770K, 16 gb ramu, zasilacz beQuiet! 630 W. Sprzęt będę kupował pod koniec tego tygodnia i na 99% na morelkach. Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez areqq
Link to post
Share on other sites

Piszczące cewki to loteria, raz piszczą u Gigabyte, raz u MSI a niekiedy też i u EVGI. Ja bym raczej w wyborze karty (mowa o konkretnym modelu jakim jest GTX 770) kierował się jakością serwisu, kulturą pracy chłodzenia oraz ceną. W tym wypadku moim zdaniem warto dopłacić do EVGI bo serwis mają profesjonalny, chłodzenie też jest solidne, porządne temperatury oraz cisza, cena zaś może wyższa w porównaniu do Gigabyte ale warto dopłacić. Dla przykładu mam Gigabyte GTX 760 i problemu z cewkami nie doświadczyłem.

Zawsze oczywiście masz 10 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny. Pozdrawiam

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Piszczące cewki to loteria, raz piszczą u Gigabyte, raz u MSI a niekiedy też i u EVGI. Ja bym raczej w wyborze karty (mowa o konkretnym modelu jakim jest GTX 770) kierował się jakością serwisu, kulturą pracy chłodzenia oraz ceną. W tym wypadku moim zdaniem warto dopłacić do EVGI bo serwis mają profesjonalny, chłodzenie też jest solidne, porządne temperatury oraz cisza, cena zaś może wyższa w porównaniu do Gigabyte ale warto dopłacić. Dla przykładu mam Gigabyte GTX 760 i problemu z cewkami nie doświadczyłem.

Zawsze oczywiście masz 10 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny. Pozdrawiam

dzięki za odpowiedź.Po twojej wypowiedzi jestem zdecydowany na evege,skoro jest w miare solidnym produktem i maja niezawodny serwis,mysle że spełni moje oczekiwania,a i jeszcze dziekuje ze przypomniales ze istnieje takie cos jak 10dni na zwrot.Lepiej zebym nie musiał z niego korzystac,ale jesli bedzie trzeba to zwróce karte spowrotem.

Edytowane przez derp127
Link to post
Share on other sites

 

 

Piszczące cewki to loteria, raz piszczą u Gigabyte, raz u MSI a niekiedy też i u EVGI.

 

Bardzo rozsądna wypowiedź, pod którą w pełni się podpisuję. 

Link to post
Share on other sites

Co prawda to prawda nawet u Evgi się zdarzają piszczące cewki i wentylatory wpadające w rezonans(loteria).Miałem 770 SC ACX i nic nie piszczało,przesiadłem się na 780 ACX ,wentylator na karcie rezonował i cewki piszczały.Z ciekawości odesłałem karte na GW do Evgi.Kartę wysłałem 27.01 2014,a w środę (05.02) UPS zawita z nową kartą,jak widać serwis i kontakt z klientem,na najwyższym poziomie.Dobrze wybrałeś :)

Edytowane przez mayster23
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...