Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Mój budżet : 1000~1200 zł
  • Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : allegro
  • Preferowany rozmiar wyświetlacza : 4.5-5''
  • Preferowany system mobilny : Android
  • Do czego będę używać urządzenia : Gry, filmy, internet, pare sms'ow
  • moje najważniejsze wymagania : Telefon musi być płynny i w miarę wytrzymały, aby posłużył przynajmniej z półtora roku.

Poszukuje już od paru dobrych miesięcy nowego telefonu. Przejrzałem sporo ofert, lecz nadal nie mogę się zdecydować. Jak wyżej napisałem interesuje mnie głownie android. Chciałbym żeby telefon był w miarę płynny i się nie przycinał. Interesują mnie głownie 2 modele: LG Optimus G oraz Sony Xperia Z. W Zetce odtrąca mnie bardzo ekran z tego co czytałem, a w LG natomiast boję się o brak aktualizacji, a chciałbym żeby telefon był spierany przynajmniej przez rok od daty zakupu. Dlatego pomyślałem, żeby zaczekać jeszcze pare tygodni, aby top'owniejsze smartfony troche staniały i dorzucić jeszcze ze 100-200zl i pomyśleć bardziej nad Nexusem 5 (który bardzo mi się podoba przez swój wygląd i czysty android) oraz Samsungiem Galaxy S4 (nie lubie "szajsungów", ale bądź co bądź to wkońcu najpopularniejszy model). Co wy o tym sądzicie?

Link to post
Share on other sites

 

 

a w LG natomiast boję się o brak aktualizacji, a chciałbym żeby telefon był spierany przynajmniej przez rok od daty zakupu.

 

jak będzie potrzebna  aktualizacja to ją wydadzą. nie wiem co ludzie maja z tymi aktualizacjami. tel działa sprawnie i szybko

 

S4 sobie odpuśc to zwykła mydelniczka nic nie wnosząca nowego. samsung bardziej skupia sie teraz na note 3

 

A jak masz ochotę kupić LG Nexsus 5 to będzie jeden z lepszych tel   

Link to post
Share on other sites

Jeszcze można się pokusić o mało używanego LG G2 - za 1200 zł można takie dostać. Na 100% lepszy od S4.

 

LG się ostatnio zapowiada, że G2 i większośc "mocnych" telefonów dostanie najnowszą wersję Androida :) - poczkamy zobaczymy :) LG nie słynie z aktualizacji, ale może w końcu się weźmie za lepszą obsługe klienta. :)

Link to post
Share on other sites

Posiadam niebrandowanego LG Optimusa G i jestem mega zadowolony. Chociaż chętnie bym się przesiadł na próbe na G2.
Nakładka jest super zoptymalizowana i śmiga bez ścinek. 
Chodzą na nim wszystkie tytuły gier więc nie ma też z tym problemu.
Nawigacja błyskawicznie łapie zasięg GPS.
Wyświetlacz jest ostry i ma naturalne odwzorowanie kolorów.
Poza tym Lg optimus G to prawie to samo co Nexus 4 tylko z że z lepszym filtrem na wyświetlaczu.
Nexus 5 to dobry telefon także możesz na niego poczekać.
Zetka jak dla mnie jest zbyt ceglasta i osobiście jej nie plecam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...