Skocz do zawartości

Telewizor smart tv 1600-1700 zł


Recommended Posts

WItam. Tak jak w temacie szukam telwizora z smart tv w przedziale cenowym 1600-1700 zł 

  • Rozmiar - Od 32 cali
  • Budżet - 1600-1700 zł
  • Odległość od TV - 1- 3,5 m
  • Warunki - w pokoju jest dość ciemno więc OK
  • Przeznaczenie - Głownie TV, filmy, gry podłączenie od komputera
  • 3D - nie potrzebuje
  • Internet - tak
  • Ile osób będzie oglądać TV - 3,4 czasem pewnie więcej
  • Wymagania specjalne - LED, smart tv, przeglądarka, pełen flash, intel widi, bogata oferta smart tv
  • Preferencje co do miejsca zakupu - sklep internetowe, zamówienie w sklepie internetowym odbiór w sklepie stacjonarnym, euro rtv agd, oleole itp.
  • Własna propozycja -

http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-32ln575s.bhtml?from=skapiec

http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue32f5500.bhtml?from=ceneo&p=1378.00&cr=0#opis

Link to post
Share on other sites

@RaaKoo ten panasonic odpada brak FHD i nie wiem jak tam ze smart tv ...

@misza27 ten smasung fajny tylko faktycznie ten brak wifi i koniecznosc adpatera - trochę słabo.

 

A ci powiecie na moje 2 propozycje z 1 posta ?

 

Znalazłem jeszcze jedną wg mnie ciekawa opcję o 100 zł przekraczającą budżet 42" FHD smart tv LG http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-42ln575s.bhtml#opis

Link to post
Share on other sites

Też już ci wspomniałem o ln575 , też fajna propozycja , smart nie jest aż tak rozbudowany jak w samsungu ale 40f5500 wykracza o ok 300zł poza pułap , więc jak chcesz większy tv to LG będzie ok , ma fajne nagłośnienie, aplikacje też dają rade, przepaści nie ma. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Polecam model LG 39LN575S. Jest to telewizor LED o przekątnej. Pracuje z częstotliwością 100Hz zapewniając tym samym płynne wyświetlanie obrazu. Telewizor obsługuje rozdzielczość Full HD 1920x1080 pikseli gwarantując świetną jakość oglądanych programów. TV posiada EPG, czyli cyfrowy elektroniczny przewodnik po programach, zastępujący papierowe programy telewizyjne. Cyfrowy tuner MPEG-4, w który wyposażony jest ten telewizor, zapewnia brak konieczności kupna dodatkowych urządzeń do odbioru tv cyfrowej na terenie Polski. Telewizor wyposażony jest w kartę Wi-Fi do bezprzewodowego łączenia się z internetem.

 

Pozdrawiam,

Doradca Lg

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Pierwsze co mi się nasuwa na myśl, to po prostu rzucenie okiem na opakowanie. Jak jest napisane że 5GHz WiFi to jest spoko. Następnie wejdź na router i sprawdź w ustawieniach czy jest włączone to pasmo, nie wiem jak to jest rozwiązane w Twoim sprzęcie. Ja np mam dwa pasma w tym jedno 5GHz, i mogę łączyć się tj do dwóch sieci.

Link to post
Share on other sites

Ale nie ma Magic Remota, sterowanie z tym pilotem jest o wiele wygodniejsze. Jak jest możliwość używania kursora na ekranie do wybierania opcji w telewizorze smart tv to trzeba z niej skorzystać. LG wpakowało do niego rozpoznawanie mowy, ciekawe co jeszcze wpakują.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...