Skocz do zawartości

Kolejna gra która nie działa na steam


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez bobsonrobson,

Recommended Posts

Witam serdecznie zakupiłem sobie  dzisiaj  nową gierkę  Company of heroes  2  edycja pudełkowa gra się zainstalowała  poprawnie instalator ściągnął dodatkowe pliki  i po włączeniu gry znowu czarny ekran  i nic się nie dzieje  To samo mam z każdą  posiadaną grą na steme czyli Rome 2, Shogun 2 , i teraz Company of heroes  2  to jest wręcz nieprawdopodobne aż mi się nie chce wierzyć że steme  to największy bubel jaki może być  dodam że mam też origin  i kilka gier  między innymi  BF3, BF4 , FIFA 14  i tam wszystko działa znakomicie .Sprawdzałem na na tm zas ...ym stemie spójność plików reinstalowałem sterowniki   i dalej to samo stem  to największy syf jaki mi się trafił , macie jakieś pomysły ? Pozdrawiam  i proszę o pomoc


Nie wytrzymałem i ściągnąłem  cracka do  shoguna 2  i działa poprawnie  pewnie z innymi grami  będzie to samo ale nie po to kupuje oryginały że by później cracki ściągać poza tym zależy mi na grze online  , Roma 2  już chyba ze  trzy razy instalowałem od nowa  i dalej to samo  da sie jakoś te gry zainstalować  bez stema? że by go pominąć ?

Link to post
Share on other sites

Spokojnie nie unoś się tak :menda:

 

Ja od kilku lat używam tej platformy i żadne cuda mi się nie przytrafiły z tą tylko różnicą że nie kupuję pudełek a same klucze. Robiłeś re-instalację Steam'a? Być może problem niekoniecznie leży po jego stronie.

Edytowane przez Lukkas
Link to post
Share on other sites

Ja również kupowałem klucze  ale ten jeden raz zdarzyło mi się kupić  wersje pudełkową  bo była tania i akurat bylem w sklepie   tylko 10 funtów  ale to nie zmienia faktu że ani wersje cyfrowe ani pudełkowe nie działają   chociaż poprawnie  się instalują  tak samo podczas proby uruchomienia się jakiejkolwiek gry pojawia sie czarny ekran  i można sobie czekać nawet cały dzień 


Wszystkie gry mam dodane  zainstalowane i gotowe  do gry  i jak klikam graj to  zaczyna dysk pracować  i  pojawia się czarny ekran tak jak by się miała gra uruchomić  lecz nie przechodzi do menu tylko zostaje  czarny ekran i nic się nie dzieje .


Da się jakoś odinstalować  steme  tak że by nie zostało po nim żadnego śladu w rejestrze  i zainstalować  go ponownie ?

Link to post
Share on other sites

Ja tak jak Lukkas tez nigdy nie mialem problemu ze stimem. A dodalo gre do twojego konta??

 

SKoro robiło mu aktualizacje gry to musiało mu dodać do biblioteki nową grę.

 

Może do supportu gry napisz lub steama, jeśli jest taka opcja. Być może oni pomogą Ci rozwiązać problem.

Edytowane przez Dudzio993
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Witam, też używam steama do grania i miałem podobny problem. Przez długi okres nie mogłem sobie z nim poradzić bo wszystkie gry działały a jedna nie chciała. Dopiero reinstal systemu a potem świeża instalacja steama i gry przyniosła sukces w rozwiązaniu problemu. Wiem to nie żadna pomoc kiedy trzeba reinstalować system ale ja inaczej nie mogłem sobie z tym poradzić. Na support ze strony stama czekałem dość długo i mi nie pomogli.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wniosek jest prosty - wina nie leży po stronie samego steama tylko coś w chodzi z nim w konflikt (konkretne ustawienia lub inne oprogramowanie). Myślę że hejt zupełnie bezpodstawny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Można wziąć pod uwagę również blokowanie przez zewnętrzny program np. pakiet security (np. przez źle utworzoną regułę). Ja czasem po updacie steama muszę ponownie dodać go do "zaufanych" aplikacji, bo Defence+ od Comodo usilnie stara się go blokować (dostęp do klawy, ekranu itp).

Edytowane przez 40rozbojnik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...