Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak jak w temacie chciałbym zmienić swojego elite 334 na coś rozmiarowo tego samego tylko z lepszą cyrkulacją powietrza i najważniejsze żeby miało sporo miejsca na kable do schowania za płytę główną bo w obecnej wgl go nie ma :)
Będę myślał raczej nad używkami tylko jakie modele godne uwagi:)

 

Link to post
Share on other sites

Brutus M23 - fatalnie spasowany

Sorry ale masz jakieś dowody na to czy po prostu znowu opinia "bo tak"? Ja np. widziałem na żywo Z3 i spasowanie i blachy ma ona gorsze od M23 (naturalnie nie neguję innych fajnych aspektów Z3).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Każda obudowa za 150zł będzie miała lepsze i gorsze strony. Jak ktoś chce coś właściwie bez wad to niech szykuje 350zł na ARC R2, a i tutaj nie jest idealnie.

 

Jak autor ma płytę mATX to alternatywnie rozważałbym jeszcze http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__katalog_produktow/id_gl__12/id_produktu__5507/__Obudowy_Zalman_T4_mATX_black_USB_3_0/

 

Całkiem przyjemne są te małe Zalmany. Jeśli jednak płyta jest ATX to zostaje M23 albo Z3 (ewentualnie Z1). M23 ma to, co lubie u SPC czyli komplet filtrów (i co z tego że to chinol, a Zalmany to gdzie produkują?), a Z3 wydaje się jakaś taka ładniejsza.

Link to post
Share on other sites

no mobo mam atx.

I dzisiaj dotarł do na pc brata brutus 410  kupiony nowy za 60zł z kw ale fron panel nie działa.

Ogólnie pozytywne wrażenie , lae blacha strasznie cienka i mało miejsca na chłodzenie proca i pytanie czy do m23 wejdzie scythe ninja 1 tak aby mozna było zamonotwac wentylatory u goty jeszcze? :)

Edytowane przez kozak245
Link to post
Share on other sites

Bez jaj zastanów się z tym M23 - to prawie papierowa buda.

Pisałeś coś o miejscu na kable. W M23 poza wytłoczeniem w bocznym panelu prawie go tam nie ma.

Brak otworu na przeciągnięcie przewodu zasilania mobo - 8 pin EPS

Obejrzyj dość rzetelną reckę

http://forum.benchmark.pl/topic/98156-silentiumpc-m23-video-recenzja/

i poczytaj komentarze w tym temacie.

 

Tragiczna jakość, cienkie blachy i moim zdaniem okropna wizualnie.

Przecież możesz w tej cenie mieć Z3 lub jak się postarasz lub trochę dozbierasz Z3Plus.

Przemyśl jeszcze na spokojnie zakup.

Edytowane przez omar2033
Link to post
Share on other sites

Mozesz tez zainteresowac sie zalmanem z1 od ok 110 zl dostepny wyglada dosc klasycznie co dla mnie jest plusem. Zalman z3 w ogole mi sie nie spodobal duzy jakis w srodku wszystko fajnie ale z zewnatrz dla mnie bije tandeta szczegolnie ten panel. No i dla mnie glupota ze caly panel jest od gory w ogole nie nadaje sie np do zabudowy pod blat.

W poniedzialek powinienem mie

c juz Z1 to moge sie podzielic wrazeniami

Dodam tylko ze u mnie to bedzie nastepca CM elite 331

Edytowane przez michaelred
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...