Skocz do zawartości

Zasilacz pod HD5970


Recommended Posts

Witam. :cenzura:

 

Mam możliwość wymiany Mojej dotychczasowej karty na Radeona 5970.

 

:help:

Wszystko ładnie i pięknie, lecz mam problem dotyczący mojego zasilacza, mianowicie obawiam się, że mój ModXStream 500W może nie wystarczyć na tą kartę.

Przy 5870 nie ma problemów.

 

No i tu nasuwa się pytanie, czy mój Zasilacz sprosta wymaganiom Radka 5970?

Jeżeli nie... To jaki był by najlepszy?

Dodam też, że lubię OC, Podkręcam procesor, kartę też lubię "pomęczyć", ale z umiarem. No i może być Modularny(Lecz nie musi), fajnie jest mieć porządek z kablami w obudowie ;D.

Na nowy zasilacz mogę przeznaczyć ok. 350zł(im taniej tym lepiej).

 

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

Adis11.

Link to post
Share on other sites

W tej cenie MXS 600w jest słabym pomysłem. Z testów wynika że nie dostarczy nic więcej niż ma na tabliczce znamonionowej. Pod tym względem wypadal lepiej nawet Corsair VX550w.

Link to post
Share on other sites

PS 5870 Ci nie wystarcza :hahaha:

A po kij Ci 5970?.Jak już 5870 jest baaardzo dobry :cenzura:

Otóż wystarczyć wystarczy, ale wiadomo człowiek chce jeszcze więcej i

miałem tzw. propozycje nie do odrzucenia, Proste ja mu dałem X-boxa 360 + kilka gier na którym w ogóle nie grywam(nawet raz "ROD" wyskoczyły, ale działa dalej...) a on odpalił mi Kartę(sprowadzona z zagranicy). Też się zdziwiłem no ale dla mnie korzystne.

 

A starego radka sprzedałeś :P ??

No jeszcze nie sprzedałem bo nie wiem czy sprzedam HD5970 czy 5870. Lecz kupców w śród znajomych mam.

 

Do 5970 to jeszcze i5 dobrze by kręcić na 4,0Ghz... Każda gra idzie elegancko na 5870 i to w HD.

No owszem liczę się z tym, więc podejrzewam że 600-700W potrzebne?

Mam dwie propozycje, co o nich myślicie?:

Click

Click 2

Nie mam pojęcia jak sprawują się zasilacze od CM...

Może coś od Corsair? Chieftec? Lub OCZ?

Jestem w kropce.

Link to post
Share on other sites

Zuberos, no patrz właśnie czytałem ten artykuł a nie zwróciłem uwagi na pobór energii.

Więc przynajmniej wiem na czym stoję.

 

A co do zasilaczy, jeśli ktoś ma jeszcze inne propozycje to proszę pisać.

Do zakupu mam jeszcze troszkę czasu.

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio kupiłem Fractal Design Tesla 550w za 300zł, pierwsze wrażenie super, bardzo cichutki, dobre okablowanie w oplotach. Niestety nie miałem czasu zmierzyć mu napięć.

 

Jak szukasz czegoś bardziej sprawdzonego to polecam Cooler Master Silent Pro M600. Naprawdę bardzo dobry zasilacz. http://shift.sklep.pl/index.php?t=w&id= ... ad=skapiec

Link to post
Share on other sites

Jak szukasz czegoś bardziej sprawdzonego to polecam Cooler Master Silent Pro M600. Naprawdę bardzo dobry zasilacz. http://shift.sklep.pl/index.php?t=w&id= ... ad=skapiec

Hmm? Modularny, sprawność 80+ jest, powiadasz sprawdzony,nawet ma 135mm wentylator ;p nie zauważyłem, wcześniej podałem linka na allegro do tego zasilacza, ale nie miałem pewności co do niego i było drożej a tu cena jak najbardziej przystępna.

No ;D, bardzo mi się podoba.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...