Skocz do zawartości

Dobór karty graficznej do komputera


Recommended Posts

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz

W tym miesiącu cena od 400 do 650zł

-Zastosowanie: Do gier od League of legends po BF3

-Model i moc zasilacza:  to chyba to   2597 LPK12-30E 3*SATA 1*PCI 500W

-Reszta specyfikacji komputera 

Procesor :  QuadCore AMD FX-4100, 3600 MHz (18.5 x 200)
płyta głowna : MSI 760GM-P23/FX (MS-7641)

RAM : 8GB
 

Edytowane przez git334
Link to post
Share on other sites

Co do zasiłki to TUTAJ masz dobrą sprawdzoną konstrukcje za 170PLN. Ewentualnie wersja 400W -też da radę spokojnie za 130PLN. Co prawda trochę krótkie kable ale, zama jednostka jest godna polecenia.

 

Jeśli chodzi o grafę to do tego FX jak koledzy wyżej mówili- 660/R270.

Link to post
Share on other sites

Co do zasiłki to TUTAJ masz dobrą sprawdzoną konstrukcje za 170PLN. Ewentualnie wersja 400W -też da radę spokojnie za 130PLN. Co prawda trochę krótkie kable ale, zama jednostka jest godna polecenia.

 

Lepiej wziąć ten (DC-DC, 80+ Gold) - http://www.angela.pl/p9494,fortron-450w-80plus-gold-fsp450-60egn.html :)

Link to post
Share on other sites

MSI Radeon R9 270 Gaming OC 2GB DDR5 PCI-E BOX

Mam u siebie i jestem zadowolony chociaz musialem wymienic zasilacz, osobiscie polecam XFX Core 650W

 

P.S. Jak bedziesz mial problemy ze znalezieniem karty w dobrej cenie (740zł z przesylka) pisz na PW cos sie pomysli

 

 

//edit

 

650W do takiego konfigu, to chyba, żeby jeszcze lodówkę sobie podpiąć.    dad

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

Argument "ja mam więc jest dobre" to nie argument. W cenie tego XFX znalazło by się kilka lepszych PSU.

Zanim kupilem ten zasilacz spedzilem kilka dni w necie na zapoznawaniu sie z wieloma testami roznych zasilaczy. Dobrze trzyma napiecia, praktynie nie spadaja ponizej nominalnych przy 100% load

Link to post
Share on other sites

 

 

pisz na PW cos sie pomysli

 

Nie, niech nie pisze na PW, a jeśli już to do jakiegoś eksperta, a nie osoby zarejestrowanej 3 dni temu na forum, która "proponuje" mu zasilacz o mocy ponad dwukrotnie przewyższającej pobór składanej jednostki... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zależy z tego co patrze na innym forum w dziale zestawy komputerowe najrzadziej ludzie zmieniają właśnie Psu więc jeśli dopłata jest nie duża czemu nie kupić mocniejszego zasilacza nie wiadomo co autor kiedyś zmieni w komputerze.Ja np mam CM G550M zasilacz sporo za mocny pobór mocy to może 250W ale zostanie ze mną na parę kongifów.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...