Skocz do zawartości

Quiz dla graczy (29-30.05.2010)


Recommended Posts

Gość DANNY_79

"Nie gramy tu o milion złotych;)" --- A szkoda :!::hahaha:

 

OK, będziemy gonić młodych podających tu odpowiedzi !

 

Ehh dzisiejsza zagadka jest dla mnie osobiście bardzo łatwa, gdyż to moja ulubiona gra :cenzura:, a gracz ze mnie właściwie żaden - poza tą i jeszcze jedną właściwie w nic nie gram.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do autora quizu, chodzi o dodatek, czy podstawę, bo jako odpowiedz napisałem podstawkę, a dokładniej 2 część gry, nie wiem czy to jest zaliczane jako poprawna odpowiedź... :cenzura:

Link to post
Share on other sites

Ale mi życie utrudniliście :cenzura: . Tę grę przechodziłem niezliczoną ilość razy, ale nigdy w tej jednej wersji, więc długi czas nie miałem pojęcia co to jest, dopiero mowa o kruczku naprowadziła mnie na właściwe tory.

Link to post
Share on other sites

Byciem graczem nie wiele ma się do wiedzy o postaciach z gier. Ktoś może nawalać w fifę i też będzie graczem :cenzura: Po za tym nie każdemu wszystko pasuje, ja na przykład nie lubię wielu gier wręcz uwielbianych przez graczy. A już najbardziej przechlapane mają osoby które nie lubią strzelać ;]

Link to post
Share on other sites

Gratulacje dla redakcji bo jest to chyba pierwsza zagadka nad którą naprawdę się nagłowiłem :/

Dla mnie to jest chyba pierwsza zagadka nad którą nie musiałem się głowić. :zamykamy:

 

Mam nadzieję że wystarczyło podać tytuł gry, a nie wyszczególniać pewne.. szczegóły. :/

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...