Skocz do zawartości

Problem(chyba) z gafiką


Recommended Posts

Witam. Mojemu koledze nawalił sprzęt. Mianowicie pewnego razu siedział na necie i komputer się wyłączył. Po ponownym włączeniu monitor się nie włączył. Byłem u niego i sądzę że to karta graficzna (radeon 9250). Po 10 minutach chipset na mobo robi się ciepły, pamięci trochę też, wiatraki na procesorze i na zasilaczu się kręcą, aby karta jest zimna. Wersja karty to pasywniak z srebrnym radiatorem na czerwonej płytce PCB. Jak myślicie? To chyba wina karty? Dodam że komputer przy starcie nie wydaje żadnego Pit-Pit.

Reszta konfig:

Athlon 3000 2.0Ghz

768MB Ram

Tracer 400w

Dysk samsung 80gb

DVD LG

MOBO : Nie pamiętam modelu :P

Link to post
Share on other sites

Mój kolega miał to samo, karta jest dobra tylko że coś się przestawiło na płycie głównej i ci się już na pasywnym chłodzeniu nie włączy, chyba ze załatwisz sobie inną kartę i ustawisz w biosie co trzeba, kolega tak zrobił i do teraz mu działa

Link to post
Share on other sites

Mój kolega miał to samo, karta jest dobra tylko że coś się przestawiło na płycie głównej i ci się już na pasywnym chłodzeniu nie włączy, chyba ze załatwisz sobie inną kartę i ustawisz w biosie co trzeba, kolega tak zrobił i do teraz mu działa

 

w jakiej bajce żyjesz od czego jest zworka :( a tak ogóle to nie możliwe to co piszesz :P

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Dokładnie zróbcie reset CMOS. Dodatkowo wyjmijcie grafikę i włóżcie jeszcze raz (agp często lubiło się przesunąć o 1mm i nie działało - szczególnie na starszych płytach. Pomaga poluzowanie wszystkich śrub trzymających MOBO, włożenie karty prawidłowo i dopiero skręcenie śrub trzymających płytę).

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam nie chcialem zakladac nowego tmatu,otóz moj problem jest nastepujący:

 

mam problemy w grach takich jak: nfs shift , call of juarez wiezy krwi , GTA4.assasins creed 2

Gdyz mam laptopa Asus N61J

 

-Procesor i3-350m

-Karta Graficzna geforce gt325m 1gb

-ram 4 gb

-dysk 500gb

-system windows 7

 

I posiadam 1 tym laptopie 2 karty graficzne:

 

pierwsza to zintegrowana a druga to geforce gt325m 1GB

 

i gdy wlaczam gta4 w opcjach grafiki zamiast miec 1024mb pamieci do wykorzystania mam tylko 56mb...

 

Jest to bardzo dziwne przez ten wlasnie blad gdy probuje grac to nie widac ulicy , blokow itp...

 

Byc moze system nie przełącza na odpowiednia karte podczas uruchomienia gry ale nie wiem jak to manualnie przełączyc? w menedzerze urzadzen wyswietla mi grafe Intela i geforce czy po odinstalowaniu zintegrowanej może sytuacja sie polepszyc?

Link to post
Share on other sites

Załóż osobny temat a nie sie wczepiaj

 

 

Panie cinkowski to aż tak cię zdenerwowałem, że wyjechałeś na mnie poprzez gg?? No normalnie mi się na płacz zbiera, że tacy ludzie jak ty istnieją. Jak chcesz do mnie pisać to pierwsze z profilu na benchmarku numer gadu skasuj, żeby się nikt nie domyślił....

 

W załączeniu screen i panowie admini bądźcie na tyle mili i zajmijcie się panem http://img195.imageshack.us/i/qwertw.jpg/

Link to post
Share on other sites

To jeszcze się nie nauczyłeś takich , że tak powiem "idiotów" ignorować? No fakt kolo nie zachował się jakoś szczególnie , no cóż bywa. A co do tematu to jak ktoś wyżej pisał najlepiej sprawdzić na innej grafice i wtedy działać dalej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...