Skocz do zawartości

[MULTI] Hearthstone


Recommended Posts

Grałem wcześniej, chodzi mi o wcześniejszy dostęp do gry

 

Jeżeli na samym początku wylosujesz karty np koszt od 4 diamentów to je wymieniaj, trafiają sie perełki idealne na sam początek starcia ;]

 

Zagraj każdą klasą jak już odblokujesz je oferują różne karty i różne możliwości ;]

 

Najważniejszy jest STRONNIK ( prowokacja) dzięki niemu przeciwnik nie może cię zaatakować tylko zniszczyć najpierw stronnika, daje ci to czas na zebranie diamentów ;]

 

Skupiaj się najbardziej na tym żeby zadać jak najwiecej obrażeń bossowi ale też nie pozwól żeby przeciwnik postawił armię ponieważ każdy z nich zadaje obrażenia tobie a im więcej tym gorzej dla Ciebie ;]

 

Mag jest fajny atakuje bez koniecznej karty ale 1 punkt obrazeń koszt 2 diamenty w sumie zawsze to coś, inne klasy potrzebują karty żeby dać możliwość ataku ale też mają karty wzmacniające atak lub obronne czyli tarcza np warrior

 

Jeszcze dodam uważaj jeżeli postawisz konkretną kartę to przeciwnik może mieć możliwość że zamieni twojego najsilniejszego woja w owce hehe ;]

 

Paladyn może przyzwać woja bez potrzebnych kart 

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites
Najważniejszy jest STRONNIK dzięki niemu przeciwnik nie może cię zaatakować tylko zniszczyć najpierw stronnika, daje ci to czas na zebranie diamentów ;]

 

O, o tym to nie wiedziałem :)

Dzięki.

Btw. masz jakiś sprawdzony build na tego poczatkowego maga?

Link to post
Share on other sites

Dla maga

 

Najważniejsze karty na sam początek jak ich nie wylosujesz to wymieniaj karty a powinieneś je wylosować

 

- stronnik koszt 1 diament musi pisać PROWOKACJA czyli dostaje tarcze czyli przeciwnik może tylko go zaatakować czyli musi go zniszczyć, ciebie oczywiście nie może nawet tknąć ;]

 

- karta która przyzywa 2 stronników z prowokacją czyli już masz 3 ale musisz ich ulepszyć czyli poczekać na karte z możliwością ulepszenia stronnika

 

- najważniejsze MAG dostaje karte która daje ci 1 diament na samym początku czyli masz przewagę o jeden krok ale skorzystaj z niej tylko wtedy jak masz kartę drugą wartą użytku

 

jeżeli masz farta dropniesz karte kula ognia obrażenia 6 punktów ;]

 

 

Dlaczego namawiam żeby wymieniać karty na samym początku:

 

ponieważ karta np koszt 6 diamentów użyjesz dopiero aż będziesz tyle miał, w wiekszości przypadków przeciwnik będzie miał możliwość albo jej zniszczenia albo zamiany w owce, czyli średnio opłacalne trzymanie takiej karty na samym początku gry ;]

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites

No ja nie wiem czy Twoje porady dla maga są dobre.Wiadomo ,że lepiej mieć karty na early game 1-3 kryształów ,ale nie polegałbym na samych kartach z prowokacją lepiej pójść w early dropy z dobrym dmg + spell power i oczywiście dużo zaklęć w decku.Do tego 2-3 prowokatory i nie powinno być źle.

Link to post
Share on other sites

Tak prowokatory zostawiasz, używasz dopiero jeżeli przeciwnik zasypie pole swoimi wojami da ci to czas na stworzenie armii odwetu, ogólnej taktyki nie ma ponieważ różnorodnośc kart do tego gra daje możliwość zwyciestwa kazdemu więć nie ma taktyki, np palladyn zasypie cię kartami z wojami jak tylko będziesz atakował na odległość, trzeba używać kart jakie sie ma pod ręką a dokładniej takie używasz karty jakie wymaga sytuacja ja mówiłem o najważniejszych kartach które mogą uratować życie na pewien czas oczywiście ;]

 

Mądrze stworzyli tę grę ;]

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...