Skocz do zawartości

Problem z przeglądarkami (,,Złośliwe dodatki")


Recommended Posts

Witam

Proszę o pomoc w sprawie ,,dodatków" które nie dają się usunąć.

Chodzi mi między innymi o dodatek  Delta-homes  oraz EMG Technologies.Przy każdym uruchomieniu przeglądarki uruchamiają się te dodatki. Na Google Chrome; Delta-homes  a na Mozilli; EMG

Próbowałem działać według instrukcji podanej na stronie do której odnośnik znajduje się w dolnym prawym kącie strony startowej.Lecz problem powracał przy ponownym uruchomieniu przeglądarki.

 

Inny problem dotyczy laptopa moich rodziców.

U nich strony z reklamami same wyskakują na pulpit.Brak reklam z konkretnych stron.

Jeśli chodzi o dezinstalację w obu przypadkach postępowałem zgodnie z instrukcjami i radami ale niestety bez pozytywnego skutku.

Pewnie dlatego że jestem cienias jeśli chodzi o komputery i inne sprzęty elektroniczne  :-> .

 

Jeśli ktoś ma rozwiązanie chociaż jednego z powyższych problemów proszę o pomoc.

Jeśli nie zawarłem jakichś istotnych informacji dopiszę je od razu gdy się dowiem o czym zapomniałem.

P.S. Jeśli struktura mojego tematu jest niepoprawna z góry przepraszam i postaram się nad nią popracować.

Link to post
Share on other sites

Poszukaj tych dodatków w Panelu sterowania - Programy i funkcje i odinstaluj. Dodatkowo przeskanuj kompa (i lapka rodziców też) darmowym Malwarebytes (program do usuwania złośliwego oprogramowania).

Jeśli chodzi o0 panel sterowania już odinstalowałem,ale na nic się to nie zdało.Spróbuje Malewarebyt-em. Dzięki.

ADW Cleaner jest świetnym narzędziem do tego typu zadań. Sam go wielokrotnie używałem i udawało mi się usunąć m.in. Delta Search

ADW zadziałało. Bardzo dziękuję. Cieszę się że są jeszcze ludzie którzy chcą pomagać i pomagają. Wielkie dzięki jeszcze raz.

Dzięki dla obu użytkowników którzy mi pomogli. Szacunek panowie.  :D

Link to post
Share on other sites

chciałem wykasować Chrome i zainstalować go ponownie, ale nie dało się przez dodaj\usuń więc zrobiłem delete całego folderu Google w Program Files. Następnie użyłem jakichś programów typi CCleaner, aby mi pousuwało pozostałości\rejestr związany z Googlem. Niestety teraz nie mogę zainstalować Chrome'a. Ktoś wie co mam zrobić ?

 

W sumie zostałbym przy Operze, ale obecnie nie działa funkcja synchronizacji zakładek, no i nie można ich przenieść z innych przeglądarek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...