Skocz do zawartości

SPADEK CEN RADEONOW 4850 ORAZ 4870


Recommended Posts

Witam.

W ciągu ostatnich tygodni czytałem o obniżce cen radeona 4850 oraz 4870 w USA.

Obniżka ta związana była z zbliżającą premierą radeona 4900.

Czy te obniżki doszły już do Polski, a jeśli tak to czy są one na tyle duże ,że warto się zdecydować na kupno jednego z powyższych modeli( w stanach miały on wynosić 30$ dla modelu 4850 oraz 50$ dla modelu 4870).

Link to post
Share on other sites

Problem w tym, że nie obserwowałem w ostatnich miesiącach jak się zmieniają ceny kart graficznych i nie wiem jakie były ceny z przed 3 miesięcy. Wiem tyle że jest kryzys i za szybko ceny kart graficznych nie zmniejszą się, więc gdy usłyszałem o spadku cen pomyślałem,że jest jakaś nadzieja że kupi się dobrą grafikę w przyzwoitej cenie.

Link to post
Share on other sites

Problem w tym, że nie obserwowałem w ostatnich miesiącach jak się zmieniają ceny kart graficznych i nie wiem jakie były ceny z przed 3 miesięcy. Wiem tyle że jest kryzys i za szybko ceny kart graficznych nie zmniejszą się, więc gdy usłyszałem o spadku cen pomyślałem,że jest jakaś nadzieja że kupi się dobrą grafikę w przyzwoitej cenie.

Nadzieje zawsze mozna miec, ale jak napisal y0dhh4 skorzystaj z serwisu skapiec.pl, gdzie masz statystyki z ostatnich 3 miesiecy i bedziesz wiedzial od razu czy warto dzis kupowac...

Link to post
Share on other sites

Ostatnio widziałem jak ktoś na forum napisał, że kupił 9800GT za 380zł. Teraz jakbym zobaczył takową grafikę w tej cenie to bym kupił i się nad niczym nie zastanawiał (po uprzednim upewnieniu się o rzetelności sprzedawcy :)) Moim zdaniem za kilka miesięcy (do wakacji) powinno się ustatkować :) - głowy nie dam xD

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...