Skocz do zawartości

3dMark06 problem


Recommended Posts

Witam. Mam problem, ponieważ chciałem przetestować swój konfig 3dMarkiem i zobaczyć wyniki przed OC i po OC. Mam najnowszą wersję 3dMarko6 i nie wiem czy żeby sprawdzić wyniki trzeba dokonać pełnej rejestracji czy wystarcza opcja bez rejestracji?

Na razie przetestowałem bez rejestrowania i aby sprawdzić wyniki program nakazuje mi kliknąć online(?)...klikam i "submission failed" wyskakuje....

 

Jak mam sprawdzić te wyniki może ktoś pomoże? Rejestrujecie Wasze wersje? Na jakich ustawieniach się sprawdzać powinno? Defalout czy samemu?

Link to post
Share on other sites

Na wersji Basic też możesz. Wyższe wersje wprowadzają to, zę mozesz wybrać sobie ustawienia (rozdzielczość itd). A testy się przeprowadza w ustawieniach domyślnych, czyli takich które są zaraz po uruchomieniu programu :D

Link to post
Share on other sites

Gdzieś czytałem, że wyniki wersji zarejestrowanych są inne niż wersji Basic (?) Prawda to czy nie? I czy wyniki w Basic sprawdza się tylko online? Mi się nie chce załadować strona od rana :D a może wymaga to zarejestrowania programu?

 

Zaporę mam wyłączoną i antywira też :) dalej to samo :P "Submission failed"

Link to post
Share on other sites

Wersja Basic a Professional różni się tym, że możesz ustawić sobię rozdzielczość, czy używanego shadera, a także wykonać dodatkowe testy które nie są wliczane w ogół

I po wykonaniu testu (2 Graphics, 2 CPU, 2 Shader czy tam HDR) powinno ci się wyświetlić okno z wynikiem i wtedy robisz screena i chwalisz się tym w rankingach, wyznaczonym dziale na forum, albo na benchit.pl

Link to post
Share on other sites

A co do Twojego problemu to jaki masz system? Jak Windows Vista/7, to uruchom w trybie administratora :(

Windows7 Professional 64bit

Program 3dMark06 odpala się bez problemu, test również przebiega sprawnie tylko tego wyniku nie mogę odczytać bo program prosi o kliknięcie w link online ale nic się nie ładuje żadna strona nawet, tylko chwilę powisi i wyskakuje okienko "Submission failed".

 

Zapora wyłączona i to samo nadal :P

Link to post
Share on other sites

A co do Twojego problemu to jaki masz system? Jak Windows Vista/7, to uruchom w trybie administratora :(

Windows7 Professional 64bit

Program 3dMark06 odpala się bez problemu, test również przebiega sprawnie tylko tego wyniku nie mogę odczytać bo program prosi o kliknięcie w link online ale nic się nie ładuje żadna strona nawet, tylko chwilę powisi i wyskakuje okienko "Submission failed".

 

Zapora wyłączona i to samo nadal :P

 

Wiem, że się odpala normalnie. Ale uruchom w trybie administratora. Klikasz PM Myszy na ikonke 3DMark i dajesz Uruchom jako Administrator

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...