Skocz do zawartości

Gelid Icy Vision na Asus GTX 770


Recommended Posts

Witam już prawie pozbyłem się mojego gtx770 była nawet aukcja na allegro lecz dzisiaj dotarł do mnie H100I więc zostaje na pewien czas :)

 

plan

nowa buda antek p100

chłodzenie cepa PH-14

w takim przypadku h100i trafi na plecy gtx i zrobię test porównawczy z seidon120m  ;)

Link to post
Share on other sites

dzisiaj nie dam rady :( myślę że jutro zabiorę się  za skręcanie go mam nadzieje że da się blok założyć bez problemu jak w seidon 120m  i druga sprawa jak mam kleić tym klejem radiatorki to jestem chory a o demontażu nie mówię  :[ klej trzyma jak skała  :[ poprawka jak BETON :sciana:


blok w h100i jest troszkę większy i ogólnie zmieścił się na styk ;)


Panowie złożyłem wszystko do kupy zrobiłem na teraz test obciążenia gpu programem  kombustor link do fotki zaraz dodam

teraz fakty na szybko w idl temperatura

seidon 120m-29-30c

h100i           -26c :D

stres gry seidon do 65c

h100i do 56c :D

temperatura otoczenia 24c

zrobie jeszcze furmark,velley chyba że macie jakieś propozycje to z chęciom przetestuje

 

ogólnie jestem zadowolony z uzyskanych temperatur  i co najważniejsze cisza bo oryginalne wentyle wymieniłem na moje enermax 800obr/min pozdrawiam :P

[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=368cb30c86c51801

 

i furmark


http://images65.fotosik.pl/753/39b108b4e59142d7m.jpg
tak to wyglądało po złożeniu http://images62.fotosik.pl/753/3e3ca43e12e3ac97m.jpg


I na koniec valley 1.0

46c
idę spać dobranoc :)

Edytowane przez krisuwa-k1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

temperatura vrm chyba nie jest kosmiczna bo da się chwycić radiator na sekcji wygląd hmm i tak tego nie widać w budzie bo ramka pod kartą wszystko zasłania teraz czekam za nową budą od bakak jak złoże to dam fotkę jak to wygląda


Temperatury super. Szkoda że nie masz czujnika temp. na VRM bo jestem mocno ciekaw czy się grzeje mocno.

Nie wygląda to ładnie ale cisza i temperatury pewnie rekompensują :P

aż tak brzydko :co: jakieś sugestie ?

Link to post
Share on other sites

No wiadomo że fullcover to nie jest więc ładnie nie bedzie. Nie ma co kombinować - jak sam napisałeś, karta siedzi w obudowie i nie widać więc nie ma się czym przejmować. Ważne, że jest chłodno.

Link to post
Share on other sites

teraz myślę nad R9 290 tylko jakiegoś referenta bez plomb na śrubkach  :)


temperatura vrm chyba nie jest kosmiczna bo da się chwycić radiator na sekcji wygląd hmm i tak tego nie widać w budzie bo ramka pod kartą wszystko zasłania teraz czekam za nową budą od bakak jak złoże to dam fotkę jak to wygląda


aż tak brzydko :co: jakieś sugestie ?

co do temperatury VRM na pewno jest chłodniej niż z oryginalnym chłodzeniem bo gorące powietrze trafiało prosto na kartę a teraz trafia zimne i te radiatory dostają podmuch zimnego powietrza też się obawiałem  że nagrzeje się nie wiadomo jak mocno ale po chwyceniu sekcji zasilania stwierdzam jak wyżej napisałem jest chłodniej  :D


Ładne temperatury.

dla mnie bomba na co dzień karta grzała mi się w stresie do 80c twierdze że 770 są tak gorące jak 470

Edytowane przez krisuwa-k1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...