Skocz do zawartości

Słuchawki do PS3


Recommended Posts

Witam, planuje za jakiś czas kupić PS3 lecz niestety wynikł mały problem. Mianowicie, moje głośniki nie mają wejścia optycznego także do konsoli ich nie podłącze, mój monitor niestety nie posiada głośników ani wejścia na słuchawki :/. I tu moje pytanie czy istnieją takie słuchawki, które mógłbym bezpośrednio podłączyć do konsoli tak abym mógł spokojnie słyszeć dźwięki z gier i grać, czytałem niestety, że to może być problem... Możecie coś doradzić? Z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam

Edytowane przez okm18
Link to post
Share on other sites

Czy tak samo da się zrobić z głośnikami 5.1 do kompa? W nich niestety nie mam wejścia/wyjścia optycznego. Mam tylko mini jacki, a czytałem, że optyczne jest potrzebne aby był dźwięk z ps3... Sorry ale jestem zielony w temacie... Albo czy może istnieje jakaś przejściówka/adapter mini jack -> optyczne tak abym miałbym dźwięk? Proszę o pomoc bo czytałem już na forach ale się pogubiłem...

Co do słuchawek to przez ten adapter będzie mi działał dźwięk na słuchawkach w 100%?

Edytowane przez okm18
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

No widzisz da się, tylko tu pojawia się problem. Istnieje taka przejściówka ale strasznie ciężko ją dorwać. Sam nie mam pojęcia skąd mam swoją. Chyba Logitech dodawał ją do głośników.

 

http://i27.tinypic.com/25t9evn.jpg

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Hahah tak to, to ! Znalazłeś. No i z jednej strony wtykasz te 3 jacki z głośników a z drugiej czerwoną i białą chinche, z konsoli i masz dźwięk. Będą grać wszystkie głośniki ale w stereo - z tym już nic nie zrobisz. Musisz tylko w menu ps3 włączyć, aby dźwięk leciał przez chinche.


Aby uniknąć nieporozumień wyjaśniam, że na wyjściu nie otrzymamy dźwięku sześciokanałowego (czyli 5.1), ponieważ jest to technicznie niemożliwe. Urządzenie rozdziela jedynie dwa kanały z wejścia na prawe i lewe satelity oraz subwoofer i głośnik centralny. Dzięki temu otrzymujemy dźwięk w pewnym stopniu uprzestrzenniony z mocniej zaakcentowanym basem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...