Skocz do zawartości

Jaki zasilacz? Phenom x4 9600 + nForce 780a SLI + 2x8800GT


Recommended Posts

Np. Corsair CMPSU-620HXEU - 620W

posiadam ten model i mogę go śmiało polecić, ma on jedną linię 12V o obciążalności 50A (więcej informacji można znaleźć w linku poniżej)

http://nvision.pl/forum/lofiversion/ind ... 42211.html

 

z pewnością pociągnie ten sprzęt i będzie jeszcze zapas :roll:

 

wszystko zależy od tego ile kasy zamierzasz przeznaczyć (620HXEU najtańszy nie jest)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chodzi o moc to minimum 600W (przy 2 kartach graficznych), no i zwracaj uwagę na liczbę amperów na lini/liniach +12V bo to drugi najważniejszy po mocy parametr, generalnie nie oszczędzaj na PSU bo nie warto. Ja mam pentagrama 620W Silent Force i jest to średnia półka, ale jeśli szukasz czegoś tańszego to można się zastanowić, natomiast nazwa modelu jest nieco myląca, tzn. wentyl wyje i potrafi terkotać. Jeśli lubisz ciszę to omijaj z daleka.

Link to post
Share on other sites

Witam, podczepie się pod temat, jak myślicie starczy mi Corsair HX 520W 18A na 12V i to na dwóch liniach, czyli na dwóch liniach po 216W. Do 2 x HD4850 Gainward GS ? na razie mam jedną ale czaje się żeby dołożyć jeszcze jedną, i nie chciałbym wymieniać zasiłki, bo to problem sprzedać i kupic 620W, a przy tym ze kosztuje 430 zł. Reszta configu to e7200@3,56 + 2gb patriot + wd 36GB + seagate 250GB. Na benchmark.pl w tescie gainwardów 4870 i 4850 wyczytałem że cały komputer z hd4850 GS pobiera chwilowo maksymalnie 236W, czyli mocno na wyrost zakładając że grafika pobiera 200W to gdy dołoże drugą bede miał 436, i jeszcze prawie 100W w rezerwie. Znacie kogoś kto ma może podobny zestaw ? i jak u niego za zasilaczem?

 

pozdr

Link to post
Share on other sites
  • 4 lata później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...