Skocz do zawartości

Zasilacz do 250 zł z przesyłką


Recommended Posts

Witam, jako iż mój zasilacz AeroCool Vp-450W nie jest już wystarczający, postanowiłem wymienić go na nowy. I teraz nie wiem czy za tą kwotę opłaca się brać XFX Pro Series 550W.

 

Oto podzespoły, które posiadam w komputerze :

CPU - AMD APU A8-5600K FM2

MB - GIGABYTE GA-FM285XM-HD3 FM2

RAM - Kingston DDR3 4GB 1600MHz HyperX

HDD - WD Caviar 500GB AAKX SATA3

HDD2 - Nie pamiętam ale 160 GB SATA2

HDD3 - Tak samo ale 250 GB SATA2

Napęd - LG GH24NS95 SATA

Zasilacz - Aerocool ATX 450W VP-450

Obudowa - I-BOX ORION 919

Link to post
Share on other sites

maniek1310

 

nie kupuj jeszcze zasilacza , jak tamten hula może to nie wina zasilacza twój komputer pobiera bardzo mało prądu a ten zasilacz nie jest taki zły :) proponuje wziąć miernik do łapy i zobaczyć czy trzyma napięcia na poszczególnych liniach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

linia 12 v = 12.56 v

linia 5 v = 5.15 v

linia 3,3 v = nie będę teraz sprawdzał bo nie mam zbytnio dojścia do wtyczki 24 pin


Dyski oby dwa używana, przed podłączeniem nie było problemów. Ale i tak chyba już nie mogę cofnąć zamówienia na morele.net, a na tego mojego znalazłem kupca za 100 zł.


Ps. Przed chwilą jak grałem w grę to właśnie komputer mi się wyłączył, powodem była temperatura procesora, gdyż jak się wyłączył to dotknąłem ręką to był bardzo gorący. Jutro przeczyszczę komputer i powinno już być dobrze. Jako kolejny zakup wezmę pod uwagę chłodzenie na procesor.

Link to post
Share on other sites

Co za ludzie! :D Zapłaciłeś? Jeśli nie, to zawsze możesz nie zapłacić i zamówienie sami anulują. A z tym gościem, któremu sprzedałeś AeroCoola, spróbuj się dogadać. Zresztą, może i lepiej, bo napięcie na linii +12V jest bardzo wysokie i mogłoby mu coś uszkodzić. Teroretycznie w normie, ale podczas pracy różnie może być.

Link to post
Share on other sites

 

 

A z tym gościem, któremu sprzedałeś AeroCoola, spróbuj się dogadać. Zresztą, może i lepiej, bo napięcie na linii +12V jest bardzo wysokie i mogłoby mu coś uszkodzić.
:mlotek:

 

 

powodem była temperatura procesora,

 wprowadz jakaś pastę na cpu bdz na pewno lepiej , a po za tym moze mało jest i tak się dzieje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...