Skocz do zawartości

400 tysięcy gier po 10 zł trafi do sklepów Biedronka


Recommended Posts

Ja dziś po egzaminie byłem w dwóch sklepach, miałem nadzieję że upoluje Turoka albo Starcrafta,  ale koniec konców zadowołiłem sie ALien Colonial Marines, wziołem tylko ze względu szacunku do Aliensów :D

Link to post
Share on other sites

Właśnie gram w ALIEN COLONIAL i powiem jestem w szoku, grafa bardzo ładna, alieny bardzo i to bardzo szybkie myslałem że będzie tragedia a jednak nie jest to moje najlepiej zainwestowane 10zł, zajefajny tryb kooperacji oraz wszelkie multi fajnie sie gra ;]

Link to post
Share on other sites

Panowie,ja odwiedziłem 3 sklepy Biedronki,i jedyne co było ciekawe,to Painkiller Heel & Damnation którego zresztą wziąłem.Reszta wszystko wykupione,szok.wydaje mi się że trzeba będzie ładnie porozmawiać z Paniami ekspedientkami ze sklepu,może mają coś więcej nas magazynach. :P

 

Poluje tylko na Two Worlds II :)

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Panowie spokojnie akcja trwa 2 tygodnie,więc gier jeszcze będzie na pewno w połowie będą nowe tytuły,ja osobiście jeszcze nie byłem,bo nie mam co,u mnie rzadko jest jakiś towar w biedronce,więc się nie spieszę :)

Link to post
Share on other sites

Ja upolowałem:

Dirt3 - gamebook. Ciekawy tekst o gymkhanie, Kenie Bloku i travisie Pastrana. To wydanie Dirta 3 w gamebooku to kompletna edycja, zawiera 7 dodatków DLC.

Dodatkowo kod na darmową grę na cdp.pl

Two Worlds 2 - gamebook. Drugi dodatkowy kod na darmową grę na cdp.pl.

Painkiller Hell & Damnation - GB. Bez dodatkowego kodu.

DoW II - platynowa kolekcja. Z ilustrowanym poradnikiem (144 str).

DoW II chaos rising - topseller.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...