Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, przyszedl czasu zakupu monitora. Zalozenie jest takie: do grafiki + montowania filmow. Budzet nie wielki. Znalazlem 2 monitory co nawet wg mnie bylyby dobre. I chcialbym zapytac o wasza opinie oraz ktory z tych 2 brac :)

http://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/lg-22ea53vq-p.bhtml#opis

http://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/dell-s2240l.bhtml#opis

Link to post
Share on other sites

uhum... prawda jest taka, że czego byś nie wybrał to będzie pod tym kątem do kitu, nie bez dodatkowej jedynki przed tym 600, a i wówczas to będzie półśrodek, a nie wyświetlacz do pracy

także rozejrzyj się za używkami czy starszymi modelami może... 2209wa na przykład http://allegro.pl/listing/listing.php?string=Dell+2209WA, tylko ostrożnie z kupowaniem, żeby kompletny dezel to nie był

Link to post
Share on other sites

prawda jest taka, że czego byś nie wybrał to będzie pod tym kątem do kitu, nie bez dodatkowej jedynki przed tym 600, a i wówczas to będzie półśrodek, a nie wyświetlacz do pracy

 

No teraz pojechałeś niczym osławiony Tom z wiadomego  forum (jak cię nie stać na najtańszy eizo to lepiej zmień zawód na taki nie wymagający komputera  :) ).

Żeby było jasne - zgadzam się z tobą o tyle że lepiej nie marnować pieniędzy na szajs, tyle że sprawa jest dyskusyjna:

co mają robić ludzie z brakiem kasy ?

Moim zdaniem powinni robić swoje na sprzęcie do którego mają dostęp. Onegdaj na kursie rysunku prowadzący mówili mi że patykiem na glebie też można narysować arcydzieło i ja im wierzę (choć po prawdzie zbyt wiele takich arcydzieł na glebie nie widziałem).

Link to post
Share on other sites
co mają robić ludzie z brakiem kasy ?

 

nie przesadzajmy, moja lista startuje od nie całych 6 stówek, dostał też propozycje używek, a powyższe wywody są po to, by "klient" miał świadomość co dostanie w zakładanym budżecie

 

 

Onegdaj na kursie rysunku prowadzący mówili mi że patykiem na glebie też można narysować arcydzieło i ja im wierzę (choć po prawdzie zbyt wiele takich arcydzieł na glebie nie widziałem).

 

btw to tak jak z wyborem aparatu - most important thing about your first, entry level camera is that... it takes pictures 

Link to post
Share on other sites

Dobra ostatnie juz pytanie(raczej) w tym temacie. A czy ten 23ea63v jest duzo gorszy od 237l? Tzn bedzie az tak strasznie widac jakas roznice? Pytam bo roznica 100 zl okolo a roznica jest ze 23ea  ma matryce ah-ips a 237l ips tft(? tak pisza na stronie) czy  cos jeszcze a ja nie widze :D?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...