Skocz do zawartości

Wydajny laptop 3,5-4k


Recommended Posts

Proszę o pomoc w wyborze porządnej maszyny w tym przedziale.

Co mnie interesuje:

 

-dobry stosunek wydajność/jakość/cena

-przeznaczenie-gry,internet,prace biurowe

-użytkowanie raczej stacjonarne,w domu

-marka raczej msi lub dell

-dobrej jakości matryca(raczej 15,6)

-możliwość rozbudowy

-może być bez systemu

 

Moje propozycje:

http://www.x-kom.pl/p/150360-notebook-laptop-15-6-msi-ge60-2oe-i7-4700mq-8gb-750-dvd-rw-fhd-gtx765m.html

 

http://www.x-kom.pl/p/157847-notebook-laptop-15-6-dell-vostro-3560-i7-3612qm-8gb-500-7hp64x-hd7670m-fhd.html

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
możliwość rozbudowy ? rozbudowy czego ? 

 

laptopa...

 

Chyba nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz  ale wynik w 3d marku 011 ok 4200pkt żenujący , nie wróże ci komfortowego grania  w nowsze gry  na wysokich detalach [ nie wspominam  nawet  o ultra ]  tym bardziej że  posiada on natywną rozdzielczość  1920x1080

 

 

Możesz napisać coś więcej o tym żenującym wyniku w 3dmarku?Czy oznacza to że inne laptopy w podobnej cenie/bebechach mają lepsze wyniki i co w ogóle to oznacza?(nie znam się na tym)

 

A może masz jakąś ciekawą propozycję "z innej beczki"?

Edytowane przez skobry
Link to post
Share on other sites

żaden lapek z wyjątkiem lenovo y510p z sli ma tylko wyższy wynik który również wcale nie przekłada się na wyższą wydajność, w tym budżecie to max co można wycisnąć, a w gry pogra wszystkie na high, choć może w FHD będzie problem, na moim sprzęcie czytaj w sumie to samo inaczej zapakowane z mniejszą rozdziałką(HD+) chodzi wsio na High/ultra, nie natrafiłem jeszcze na jakąkolwiek grę która by nie chodziła na high ale pewnie za pół roku będzie takich dosyć sporo :)

Link to post
Share on other sites

3d mark 011 itp i nie są to tylko liczby  jak co niektórzy twierdzą , jest to jakieś porównanie wydajności  głównie kart graficznych  gdzie testy odbywają się w takich samych warunkach dla wszystkich [ ciężko  odtworzyć identyczne warunki w grze tak aby wszyscy  mieli to samo ]  Wyniki uzyskane w 3d markach odzwierciedlają dość dobrze czego możemy się spodziewać  w grach oczywiście nie w 100%   wynik 4200pkt w 3d marku 011  to jest poziom radeona 7770  lub trochę poniżej gtx 650 a na tych kartach na pewno nie pograsz sobie w bf4  czy inne nowe wymagające gry przy ustawieniach wysokich -ultra  raczej medium  high 

Link to post
Share on other sites

 

 

bdb jakość wykonania, super użyte materiały, dobre podzespoły i dość elegancki design. 0 Spoiler Było: Acer 5920G[Core2Duo T5250, GF8600mGT DDR3], Lenovo y550 [PentiumDualCore T4200, GF GT130m], Lenovo y580[i7 3610qm, GTX660m] Jest: Xnote W350STQ [i7 4700mq, GTX 765m]

 

A jak tam Twój Xnote? 

Link to post
Share on other sites

ja nie narzekam :) jednak gdybym miał znów coś kupować to rozważył bym tego asus-a, a tak ogólnie to mój xnote sprawuje się bdb, może plastiki się gorzej prezentują od alu ale jednak mam wzorowe temp i cichutką pracę i skomponowany tak jak tego sam chciałem, czyli w wymaganą nagrywarkę blu-ray, dodatkowo po podkręceniu zbliżam się z wydajnością do gtx770m co jest olbrzymią satysfakcją że się opłaciło.

Link to post
Share on other sites

 

 

ja nie narzekam jednak gdybym miał znów coś kupować to rozważył bym tego asus-a, a tak ogólnie to mój xnote sprawuje się bdb, może plastiki się gorzej prezentują od alu ale jednak mam wzorowe temp i cichutką pracę i skomponowany tak jak tego sam chciałem, czyli w wymaganą nagrywarkę blu-ray, dodatkowo po podkręceniu zbliżam się z wydajnością do gtx770m co jest olbrzymią satysfakcją że się opłaciło.

 

 Podkręcałeś GeForce GTX 765M?

Czytałem gdzieś że jest to już podkręcona wersja karty gtx760m...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...